Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tegnap kb 30 percig komoly...

Tegnap kb 30 percig komoly felhőszakadás volt.Kinnt maradt az elektromos fűnyírom.Lehet ezzel még fűvet vágni?

Figyelt kérdés

Biztonságos lesz még ezek után? Nem rázhat meg az áram akkor se ha több napig szárad? Az inditó gombjábol még este is fojt a víz ahogy nyomkodtam.

Vegyek egy új fűnyírot?



#eső #életveszély #Megrázhate
máj. 29. 05:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szárítsd ki jól, fordítsd lefelé, oldalra, minden irányba, hogy kicsurogjon a víz belőle. Rakd ki a napra, utána fedett szellős helyen tartsd legalább egy hétig, de lehet több is kellhet. Egy beázás nem teszi végleg tönkre. Végül is nem papírból készült.
máj. 29. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
máj. 29. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 L.. István ***** válasza:
100%
Én árvizes helyen lakom, a szomszéd fűnyírója egy hétig víz alatt volt és működik. Szóval kb. ahogy az 1-es írja, tedd ki a napra, néha fordíts rajta egyet. Pár nap múlva használhatod nyugodtan.
máj. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen,pár napig szárítsd
máj. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem nem ráz agyon. Hétvégén fűvágás a terv....
máj. 29. 12:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is füvet vágnék, de van egy bolond szomszédom aki feljelent, ha szombaton vagy vasárnap füvet nyírok. Múltkor szombaton vágtam, és le is videózott. Azt mondta, leszedi a videót, ha csak hétköznap vágok füvet. Kénytelen voltam megígérni, pedig mindenki más fát vág, flexel, bozótot vág, fűnyírózik😄
jún. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 L.. István ***** válasza:
#6: Benzinessel vágtad? Nem mindegy. Én azért annak is utána kérdeznék az önkormányzatnál, hogy van-e egyáltalán valami szabályozás. Nálunk pl. nem tudok róla, hogy lenne. Ha van is senkit se érdekel. Haveromék szomszédja éjjel vágta benzinessel, fejlámpával :)
jún. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Néha ha nagyon retkes slaggal szoktam tisztítani a nyári porban vágás után. Annyi hogy a felső burkolatot (két csavar fogja) leveszed és a maradék vizet kiöntöd. Napon megszárad és kész.
jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!