Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ma nagy bunkóság lenne füvet...

Ma nagy bunkóság lenne füvet nyírni? elektromos fűnyíróm van, 1300 W, nem túl hangos.

Figyelt kérdés
Sajnos csak ma lenne rá időm, legközelebb kitudja mikor. Tényleg paraszt az, aki ünnepnapon lenyírja?
máj. 20. 11:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem jelentenek fel a szomszédok, akkor minden ok.
máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20%
Villanymotoros gépekre amelyek nem zajosak nem vonatkozik a tiltás.
máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Ha rendesek a szomszédok, én megkérdezném tőlük, hogy zavarná-e őket
máj. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
Akkor nyitott ablaknál porszívózni sem szabad,főleg nem ajtót porszívózni.
máj. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

A lakótelep mellett (100 m) egész napos motor motorverseny van.

Akkor most mi ott lakók kihez forduljunk ??? Elég gyakran hétvégeken,ünnep napokon is .

máj. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%
Én motoros fűkaszával tolom ma.
máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
Tegnap akartam de már egy hete esik az eső, talán majd ma de ma meg 18ig szolgálatba vagyok. Hetente vágom, de az idő miatt már 2 hete nem vágtam le...
máj. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
53%
Én flexeltem egyet
máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Elvileg ez halk, benzinessel biztos nem fordula meg a fejemben. :/ Csak tényleg ez annyira nehéz, ingázom a munkahelyemre, munkaidőben nem tudok füvet nyírni, szombaton örültem hogy kisuvickoltam a házat, nem maradt időm a fűre, holnap már megint munka, ördögi kör, de közben meg a fű megindult
máj. 20. 13:11
 10/23 anonim ***** válasza:
64%

Nálam 2 telekkel alrébb van a legközelebbi szomszéd. Tőle 2 telekkel alrégg a következő.

A másik irányba kb 4-5 teleknyire van a következő, igaz majhd idővel lesz 1 telekkel alrébb is.

Itt nem rinyál senki ha vasárnap zajongok. Az üdülő övezetben mondjuk szoktak, látom a facebook csoportban. Sok idióta, lejön meresztteni hétvégére a seggét és azt hiszi, hogy az állandó lakók hozzá fognak igazodni.


Egyébként vágom, van olyan település ahol minden házhoz max 100-200nm telek tartozik és egymás seggét szagoljákj a lakók, annyira közel vannak, plusz egy telken van ahol beszorul 2-3 ház vagy ikerház. Nah ott fingani se lehet anélkül, hogy ne hallaná a másik, ott vannak konfliktusok bőven ilyenekből is.

máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!