Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ma nagy bunkóság lenne füvet...

Ma nagy bunkóság lenne füvet nyírni? elektromos fűnyíróm van, 1300 W, nem túl hangos.

Figyelt kérdés
Sajnos csak ma lenne rá időm, legközelebb kitudja mikor. Tényleg paraszt az, aki ünnepnapon lenyírja?
máj. 20. 11:54
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Az én telkem 2000 nm, ennek a negyedét vágnám ma le, van gyümölcsösöm és veteményesem is. a szomszédban volt ugyanekkora telek, felosztották és sorházakat építettek fel, szóval ugyanakkora telken amin mi élünk, a szomszédban 9 család van, icipici kertrészekkel...

viszont nem mindig tolerálják jól hogy nálunk több a munka, ha kell heti 2x is nyírom a füvet, most tényleg csak ott nyírnám ahol a fiatal fű van, és fontos a heti két nyírás, hogy erősödjön.

máj. 20. 13:23
 12/23 A kérdező kommentje:
de ettől a sok szomszédtól én lassan már levegőt se merek venni, mikor beköltöztek mindnek volt valami baja, hol a melléképületemmel, hol a fával (ami 30 éve ott áll), hol a kerítéssel, hol azzal hogy hétköznap bontunk valamit, elképesztő. ráadásul telekhatáros építés van itt..
máj. 20. 13:25
 13/23 anonim ***** válasza:
Ha mindennel bajuk van akkor úgy is mindegy hogy a fűnyírás éppen zavarja őket?
máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 L.. István ***** válasza:
63%
Vágjad, ne foglalkozz vele, én is úgy 15 perce hagytam abba. Hadd jelentgessen, nem fog rád rontani a TEK. Egyszer a haveroméknál voltam éjjel, a szomszéd a sötétben fejlámpával vágta a füvet benzinessel! Te még tök jó vagy.
máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ha helyi rendeletben nincs bekorlátozva, akkor nyugodtan nyírd le, a szomszéd nem tehet semmit. Itt nálunk semmi ilyen korlátozás nincs, és mindenki akkor nyírja a füvet amikor ideje engedi. Persze azért normális időpontban, nem túl korán.
máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nálunk most mindenki füvet nyír
máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
36%
Tegnap nyomtam a kapál géppel,ültetésnek itt van az ideje .
máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
53%
Épp az előbb végeztem az udvarral. Érdekes, hogy ma is ugyanúgy ment a fűnyíró mint máskor, a gazok is engedtek az erőszaknak mint régebben, és remélem, hogy a szentlélek kiáramlását sem akadályozta a tevékenységem. Nem venném a lelkemre...
máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
köszönöm :) azóta túl is vagyok rajta, végre! :D
máj. 20. 17:06
 20/23 anonim ***** válasza:
Nyírjad,nálunk is nyírta valaki.
máj. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!