Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ma nagy bunkóság lenne füvet...

Ma nagy bunkóság lenne füvet nyírni? elektromos fűnyíróm van, 1300 W, nem túl hangos.

Figyelt kérdés
Sajnos csak ma lenne rá időm, legközelebb kitudja mikor. Tényleg paraszt az, aki ünnepnapon lenyírja?
máj. 20. 11:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
10 ház van a zsákutcánkban, kb. 8-an ma füvet nyírtak. Én nem nyírtam mert tegnap nyírtam.
máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond vele nem jár nagy zajjal az elektromos.
máj. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs korlátozás, váltva zúgnak a fűnyírók a környéken, de a második szomszédunk 4. napja egésznap kalapál valamit. :D

Engem nem zavar, panelból szabadultam, inkább ezt hallgatom, mint 50 nm-en minden irányból valaki életét, vagy ha kinyitom az ablakot, akkor az autókat.

A férjem is tegnap kaszált (benzines) 3500 nm-ből 2000-et. Kedvet kapott a szomszéd is, ő sima benzines fűnyíróval nyomul. A poén, hogy a telkünk lejtős, ahogy a "kertszomszédé" is felénk, visszaverődik a hang rendesen, bárki is nyír bármit. Néha beír valaki a helyi csoportba, hogy miért kell valakinek állandóan füvetnyírnia, nem lehet ezt idegekkel bírni. Na ezekre nagyjából 40-en rávetik magukat, hogy anyagot, eszközt, kulcsot szívesen hagynak, mire hazaérnek nyírja már le ő ekkora telkeken a füvet és akkor nem kell este/hétvégén. :) Utána egy darabig nem szól a kutya sem. Szóval a helyedben nem gondolkoznék ilyeneken.

máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!