Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szükséges valamit állítani a...

Szükséges valamit állítani a kínai fűkaszámon vagy örüljek, hogy így is megy?

Figyelt kérdés

Hidegen úgy indul a gép, hogy húznom kell neki a gázt, valamint szívató és pumpálás nem is kell. 1-2 rántás és beindul.

Ha véletlen szívatót is használok, akkor rögtön bezabál és nem lehet beindítani egy darabig.

Egy jól beállított fűkasza nem így indul.


máj. 25. 01:11
 1/8 A kérdező kommentje:

700 négyzetméteren megevett 1.5 liter benzint. Kicsit sokallom. Vagy ez normális?

20 centis volt a gaz. Azért nem mindenhol húztam neki tőgázon.

máj. 25. 01:25
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Én örülnék, hogy megy.
máj. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
23%
Kasza Tibit kérdezd
máj. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hidegen úgy is kell indítani, hogy húzod neki a gázt. Félállásba teszed, (akasztod) és úgy indítod. Kar hidegindításra, gáz félállásban, pumpálsz 3-4-et és berántod, ha felpörgött kilehet engedni a gázt.

Hogy elindul pumpálás nélkül is az (én nem vagyok zseni, ebben a témakörben), de merem feltételezni nem probléma, majd ha egyszer fullra kifogyasztod a benzint, akkor nem fog elindul anélkül.

700m2-re másfél liter egy kicsit sok, de hát nagyban függ attól, hogy használod a kaszát, mekkorát lehet vele egyáltalán fogni, hogy tudsz haladni, mert mindenki más tempóban halad. 1 liter lenne szerintem az optimális, de kaszálni nem kell full gázon, fél-2/3 gáz untig elég, 20cm fűre meg a fél is elég, folyamatosan húzni kell a gázt.

máj. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha sok cm3-es gép, meg olyan a gaz, netán még kerülgetni is kell dolgokat, akkor az 1,5 l normális.

A legtöbb kínai gépnél nem kell félállás. Van pár, aminél van ilyen szerkezet, de alapvetően a legtöbbnél nincs.

Az lehet, hogy az alapjárat magas, és vissza kell venni belőle. Nem moccan meg a fej, mikor alapjáraton megy?

máj. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

65 köbcenti van ráhazudva. Azt olvastam, hogy a valóságban 52cm3.


Közben megtaláltam, hogy 1.2 liter/óra a fogyasztást ír a gyártó. Ez reális lehet, mert kicsivel több, mint 1 óra alatt ment el az 1.5 liter.


"Az lehet, hogy az alapjárat magas, és vissza kell venni belőle. Nem moccan meg a fej, mikor alapjáraton megy?"

De igen, magas az alapjárat kicsit. Visszább veszem majd.

máj. 26. 12:55
 7/8 A kérdező kommentje:

Nincs félállás a gépen. Manuálisan húzom a gázt, miközben berántom.

Mindegy, nem nyúlok hozzá. Megy, amíg megy.

máj. 26. 12:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen márkájú? Mióta használod?
jún. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!