Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogy ment fel ennyire a...

Hogy ment fel ennyire a kútfúrás ára? Jelenleg 20.000 Ft/m alatt nem is találok, 2-3 éve még 10.000 Ft/m és azalatt volt az ára.

Figyelt kérdés
Ti mit tapasztaltok árban? Hol lenne érdemes érdeklődni, esetleg másik megyéből olcsóbban tudnék találni? Én Pest megyében, Fóton vagyok.

2023. jún. 28. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ment fel? mindennek az ára felment 2 év alatt. Ereszcsatornát 2 éve 3500-ért szerelte a bádogos, most ugyanaz a bádogos 7500-öt kért. Én meg azonnal megrendelem, mert normális bádogost eleve nem lehet találni.
2023. jún. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A kútfúróknak is drágább lett a kenyér. Mindenkinek emelkedett a fizetése (még ha az inflációtól el is marad a legtöbbünké). Ők sem akarnak ugyanannyiért dolgozni, mint néhány évvel ezelőtt, mert az már jócskán észrevehető életszínvonal-csökkenéssel járna. Te sem maradnál a 3 évvel ezelőtti béreden csak azért, hogy a kútfúróknak jobb legyen. Ők sem maradnának a 3 évvel ezelőtti bérükön, mondanának le az elértéktelenedett keresetük miatt a nyaralásról, és térnének át az olcsóbb parizerre azért, hogy az ügyfeleknek legalább a kútfúrás ne dráguljon.

Hogy meglovagolták-e az öngerjesztő mechanizmus miatt sok helyen pofátlan áremelési hullámot, és rádobtak-e az értéktartáshoz szükségesen túl még egy kis extra áremelést a díjaikra, nem tudom. Azt sem tudom, találsz-e olcsóbbat.

2023. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb mindennek az ára felment… a kérdést sem értem, te ebben az országban élsz?
2023. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a Szigetközben Gy-M-S vármegye, 2023-ban 200K.

Győrben ugyanezért már 300K-t kérnek.

Minden évben összesen 20K-t drágult. Onnét tudom, hogy a szomszéd 2021-ben furatott kutat 160K -ért.

2023. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi tartozik bele a munka elvégzésébe ? Ez már 1 üzemelő kút,vagy csak a fúrása ? A lerakandó cső m- e sem olcsó. Az szűrő cső elkészitése.A szűrőcső mellé leöntött szűrő kavicsot is meg kell venni.A szívattyut,a hozzá tartozó

csövet még nem is emlitettem.

2023. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5-ös

Csak a kút fúrása - ami nagyon kemény kézi munka + csövek vannak bent az ajánlatban.


Házi vízmű 90ezer + tartozékok = ezeket külön meg kell venni igények szerint.

2023. jún. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

És akkor még nem említették az üzem anyagot amivel kimennek a helyszínre és amivel meghajtják a gépeket.


Annak hogy mehetett fel ennyire az ára?


Még szerencse hogy Magyarország előre megy és nem hátra!

Így jobban élünk mint tíz éve!

És az ország két harmada ezt akarta, éppen ezért lesz ez még drágább is!

2023. aug. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem akarta ezt az ország kétharmada, sajnos jóval bonyolultabb a választási rendszerünk ennél, sajnos.


3057000 ren szavaztak a fideszre

2464000 ren minden másra, ez nagyon nagyon messze van a kétharmadtól, ez sokkal közelebb van a fele-fele arányhoz, mint a 2/3ad os többséghez.… csak sajnos a választási rendszerünk elég jól ki van találva.

2023. aug. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nyilván az infláció az oka, inkább csak arra voltam kíváncsi hogy ki mit tapasztal árban. Szerintem abból a 3 millióból most pár embernek tele a hócipője, hogy majdnem 1000 Ft -os kenyeret fizetünk… így nem lesz 2/3 legközelebb..
2023. aug. 26. 00:19
 10/11 anonim ***** válasza:

" így nem lesz 2/3 legközelebb.."


Dehogynem lesz...

2023. aug. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!