Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan lehet eltűntetni a...

Hogyan lehet eltűntetni a kicsapódott salétromot a téglakerítésről?

Figyelt kérdés
Nem tudtuk lealapozózni eddig, mert szinte mindig esett, most viszont nagyon csúny fehér lett a piros téglából épült kerítésünk. Mivel lehet leszedni? Sima kefével nem jön le, nem jó a hangyasav sem, a Savót is kipróbáltuk, az sem hozza le. És nem jó a szilikon sem. Mit tehetünk még?
2010. szept. 27. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a napokban figyeltem nekem a külső pucolást dobja le a falról. De én se tudom mit tegyek vele.
2010. szept. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Salétromeltávolítót tettünk miután valamennyire leszedtük efével(egyátalán nem tökéletesen!), aztán valami impregnáló ment rá. De sokkal csúnyább, mint volt, mert most tök fehér!

Már arra is gondoltam, hogy mi nem öblítettük le vízzel a salétromeltávolítót, mert most azt olvastam, hogy elbilge le kell. Lehet az a baj?

De 40 m az utcafront...

2010. szept. 27. 17:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Le kell verni a vakolatot, hagyni a csupasz falat egy-két hétig, majd szárító vakolattal levakolni. Más módszerrel nagyon nehéz vagy egyáltalán nem lehet a salétromot legyőzni nagyon makacs dolog.
2010. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nálunk nem falról van szó! Nincs rajta vakolat! Direkt antik hatású téglát vettünk...
2010. szept. 28. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!