Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kicsapódott étolajat a falról...

Kicsapódott étolajat a falról valamiféle praktikával le lehet szedni?

Figyelt kérdés

Két hete lett kimeszelve. :( Csirkecombot sütöttem, elkezdett fröcsögni minden, mire a fedővel odaértem szétdurrogott az egész konyhában.

Köszönöm ha válaszoltok!


2010. dec. 21. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit finom smirglivel megdörzsölni, és azt a részt újra átmeszelni egy picit. Össze fog fehéredni a többi résszel, ha két hete meszeltétek, hiszen akkor még fehér teljesen :)
2010. dec. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha meszelve lett, akkor ahogyan az első írta. Ha a festést hívod meszelésnek (néhány területen így nevezik a festést is), akkor a festék minőségétől függően: ha lemosható, akkor még frissen azonnal nedves, mosogatószeres szivaccsal letörlöd, ha nem lemosható (mondjuk konyhában nagyon nem praktikus), akkor pedig a meszes megoldásnál leírt módon.
2010. dec. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

...Elnézést...festve akkor. Bézs színű. Próbáltam a smirglipapírt, mosogatószeres meleg szivacsvég....nagyon beszívta.

Nem gondoltuk, hogy ilyen távolságra is tudok kárt tenni a konyhába, ebből a meggondolásból nem csempéztettünk ki azon a részen (gáztűzhelytől bőven 1,5 méter)

2010. dec. 22. 23:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!