Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen engedélymentes gyomirtó...

Milyen engedélymentes gyomirtó működik a porcsin keserűfűre?

Figyelt kérdés

A glifozát nagyobb koncentrációjával szemben teljesen rezisztens, többszörös kezelés sem működik.

A helyi gazdaboltok csak kereskedőházak, nem értenek hozzá.


[link]

[link]


2022. aug. 16. 09:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kecske, birka.
2022. aug. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

"Az ecet felszívódik? Nem csak azok a részek mennek le, amit konkrétan ért az ecet, utána meg kihajt a maradék három nap alatt?"

Neked volt igazad, a leszáradt részek után elkezdtek újrahajtani a levelek.

2022. aug. 18. 18:00
 13/16 anonim ***** válasza:
Két nap alatt?? Huh. Azt hittem, kell ehhez egy hétnél is több.
2022. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Már most látszanak a kis hajtványok. A 10%-os ecetnek szinte semmi hatása nem volt rá, nekem meg pont az lett volna a lényeg, hogy "betonbarát" irtószert találjak.

Akkor megpróbálom a nagyobb koncentrációjú glifozátot.

2022. aug. 18. 18:14
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom mekkora területről van szó, de én simán kihúznám inkább kézzel. A porcsin gyökerestől ki tud jönni, annak ellenére, hogy szélesen nől, a gyökere a növény közepe felé koncentrálódik. Csak ki kell húzni.


Kapát nem erőltetném, mert ha benne marad a gyökér, akkor pár esőzés után kezdheted elölről.

2022. aug. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
De csak akkor gyomirtózz, ha már elég sok hajtása lesz, ami felveszi a szert.
2022. aug. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!