Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen fűkaszát ötvenezerből?

Milyen fűkaszát ötvenezerből?

Figyelt kérdés
2021. aug. 17. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Mcculoc
2021. aug. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

McCulloch ennyiért nincs kasza, csak szegélynyíró.

Talán ez megteszi, ez egy jobb kínai:

[link]

Esetleg gyengébb minőségben ez:

[link]

De inkább tegyél még hozzá egy kicsit, kis összegért kb. ez a legjobb:

[link]

2021. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mekkora területre kell?

Mindenki dicséri azt a Fuxtec152-t...na a nyáron elkértem a pár hónapos gépet az ötödik szomszédtól.

Szóval nem szívesen dolgoznék vele még fél napot sem! Eleve szerintem kamu,hogy van 3 le az a gép. A nagyobb baj,hogy nehéz,mint a sár,és ráz,vagy is egy szűk óra meló után,a vibrációja miatt kimondottan kellemetlen érzés volt a karjaimban.

2021. aug. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyenem, lassan már 10 éves, és van is használva rendesen. Az biztos, hogy nehéz, de ami tényleg erős is, az mind ilyen nehéz, kivéve, ha 250-ért veszed. Ami 100 E alatti gépet próbáltam eddig, azok közül ez volt a legerősebb. Mondhatni, az egyetlen, ami mindent vitt, az ujjnyi vastag gazok se fogják le. Ráz is valamennyire, de ha túlságosan ráz, az attól lehet, hogy a damil nem koncentrikusan van feltekerve. Ezzel nem lehet mit csinálni, csak azt, hogy kevesebb damilt teszel fel, kisebb legyen az ütés.

Nyilván nem arra tervezték, hogy fél napokat dolgozzanak vele. Ahhoz ott vannak a negyedmilliós, és efölötti gépek.

2021. aug. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!