Kezdőoldal » Otthon » Kert » A kertemet drót kerítés veszi...

A kertemet drót kerítés veszi körül, mivel lehetne a drót kerítést be fedni minden oldalról a legolcsóbb módon?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon idegesít hogy be látnak, ezek mindig kint vannak sajnos és ide lesnek. Én is szívesen lennék a kertben rendbe tenni de ez így undorító. Régen nem voltak mindig otthon mondjuk akkor nem is volt vírus. Szóval be kell fedni a drót kerítést valamivel ha lehet minél olcsóbban. Van ötlet? A kutyájuk is ida jön és engem ugat a saját kertemben. Elegem van már. Régen kutyájuk se volt. De legalább csinálna vele valamit.

2021. márc. 19. 13:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%

#10

Ezekkel csak az a baj, hogy a szomszéd lehet hogy nem kérne agresszívan terjszkedő futónövényt a kertjébe. :(


Amúgy nádszövet ami olcsó, de pár évente kell cserélni hogy kulturáltan néz ki.

2021. márc. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

10-es vagyok, nem értem, miért lettem lepontozva. A kérdésre válaszoltam, és saját tapasztalatot írtam, nálunk is volt ilyen probléma, és ez a megoldás bevált. A kérdező a lehető legolcsóbb megoldásokat kereste, ebben segíteni próbáltam neki.

Értem, hogy a borostyán terjeszkedik, nálunk ilyen probléma nem merült fel, szomszédja válogatja. Viszont szerintem egy sövény, egy élő belátásgátló olcsóbb, későbbiekben kevesebb baj van vele(nem kell cserélni vagy újat venni) és jobban is néz ki, mint műanyag háló vagy a nád.

2021. márc. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
17%

#12

Én pl. lepontoztalak, 11-es válaszban le is írtam, hogy miért. Nem jó tanács agresszívan terjeszkedő növények ültetésére buzdítani másokat.

2021. márc. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
76%
#13, rendben, ezt értem, viszont attól még megkérdezheti esetleg a szomszédját, zavarná-e, vagy beleegyezne-e. Gyomírtóval meg néha metszéssel a másik oldalon meg lehetne oldani, ha tényleg nem szeretne sokat fizetni érte a kérdező.
2021. márc. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!