Kezdőoldal » Otthon » Kert » Egy kis szekrényben lehet-e...

Ráksoi bettina kérdése:

Egy kis szekrényben lehet-e fűvet (pázsítot, gyepet) nőveszteni?

Figyelt kérdés
Van egy szekrényem 50×60 cm-es ha én oda behelyezem a magokat és rakok be villágíást kinő e a fű?köszi a segítséget
2010. aug. 7. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ki, ha kap fényt, vizet, tápanyagot. De miért? :D
2010. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ajj első, világos hogy cannabisra gondolt :D másrészt ez így nagyon kevés neki..
2010. aug. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem nem arra gondoltam:DDD csak macskámnak kell fű (gyep) mert panelba lakunk:D
2010. aug. 7. 22:40
 4/9 A kérdező kommentje:
van egy számítógépes asztalom annak van egy szekrény része a fiók alatt és oda berakom a magot a földet egy kis hungarocel tányérba és oda féynt bevezetni csak milyen lámpa kell hozzá? Hány voltos?
2010. aug. 7. 22:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Oh, hát én nem gondoltam volna, hogy ilyen elvetemült lenne a mai fiatalság. :D :D


De ha a macskádnak kell, akkor vigyél neki fel lentről, vagy vegyél neki cicafüvet, pár száz forint, locsolgatod és kinő. :D

2010. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és ismétlem tényleg nincs szó itt canbisról:DDD
2010. aug. 7. 22:47
 7/9 A kérdező kommentje:
és azt nem lehet iylen helyen elültetni? és akkor rá írányitani egy lámpát?
2010. aug. 7. 22:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt egy kis dobozban adják. Nem kell neki semmi más, csak valami világos helyre tedd, meg locsolgasd. Igazából természetes fény jobb lenne neki, de szerintem így is kinő. Próbáld ki, végül is nem drága. :)
2010. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hell-ikon ***** válasza:
tényleg felesleges lámpázni meg "üvegházazni". Ha tasakos fűmagkeveréket vettél, akkor vesd el egy cserépbe, tedd világos helyre és locsolgasd. Ennyi:)
2010. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!