Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogyan lehetne elűzni a...

Hogyan lehetne elűzni a denevéreket?

Figyelt kérdés

Panel lakásunkba már több mint 2 hónapja befészkelte megát egy denevér család a panel hézagba.

Hézagot úgy értelmezem hogy az erkéjek közötti nikecel résznél kirágtak maguknak egy kis lyukat. Már 2 hónapja minden este (még nappal is) nagyon sokat visítanak és idegesítő hangokat adnak ki, egész nap!

Az lenne a kérdésem hogy hogyan lehetne elűzni őket.


Még semmilyen módszerrel nem próbálkoztunk, nem szeretnénk kárt tenni bennük.



2016. okt. 26. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Jó lenne, ha békén hagynád azokat a teljesen ártalmatlan, Magyarországon egyébként védett kis állatokat!
2016. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"nem szeretnénk kárt tenni bennük"

Érthetőbben nem tudom leírni.

2016. okt. 26. 19:34
 3/9 anonim válasza:
6%

Ez is te vagy?


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__egyeb-kerdesek__81549..


Remélem a denevérek berepülnek hozzád, és beleakaszkodnak a hajadba, hülye pi.csa!

2016. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2%
Hagyd békén őket. Ennél érthetőbben nem tudom leírni. Senkit nem érdekel, hogy téged zavarnak. Ha nem tetszik költözz el.
2016. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kirepülnek este, akkor lehetne, a helyüket eldugìtani ès keresnek más helyet. Telet átalusszák, talán addigra elköltöznek, ez a másik megoldás.
2016. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha végképp nem viseled el őket, hívd ki a helyileg illetékes nemzeti park szakembereit, elköltöztetik szakszerűen. Védett állat, ne bántsd őket!
2016. okt. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

talán ők segítenek:

[link]


Az első néhány válaszolónak valami baj van a fejével.

Én kérek elnézést helyettük!


Érdekes, hogy írni tudnak, de olvasni/szövegértelmezni nem.

2016. okt. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak nem tudom mi a baja, azt nem én kérdeztem amit idelinkelt, mert annyira retaldált nem vagyok hogy 2x teszek fel egy kérdést máshogy. A többi válaszolótól köszi :D
2016. nov. 26. 22:46
 9/9 anonim válasza:
100%
Mi családi házban lakunk, közel 60 db költözött be a padlásunkra. Baromi idegesítőek és hangosak voltak, továbbá mindent telekakiltak. Vettünk vadriasztót és bekapcsoltunk nekik egy rádiót. Nem zenét hallgattatunk velük, hanem a rádiót egy olyan frekvenciára állítottuk be, ahol nincs adás, hanem egy fülsiketítő sípolás félét lehet hallani. 1 hét után megunták és elköltöztek.
2018. júl. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!