Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mit tehetek egerek ellen?...

Mit tehetek egerek ellen? SOS!! 3 hónapja küzdök sikertelenül..

Figyelt kérdés
3 hónapja küzdök az egerekkel.Ez a 3. lakás amiben lakom, és itt is felbukkantak. Meg nem tudom mondani hogyan. Próbáltam lecsapós csapdát (a modern változatát), mérget, ragasztót, ultrahangos riasztót,házi csapdàt, hívtam kétszer rágcsálóirtót és egyszerűen nincs vége. Már belebetegszem a dologba. Nem bírom tovább..se lelkileg se fizikailag a nem alvást se anyagilag.Macskát is próbáltam kölcsönözni, de sajnos nincs kitől.

2021. júl. 11. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Dragabb alberletet kell keresned...
2021. júl. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem lerobbant, igénytelen albérleteket vettem ki.Nagyon-nagyon sok pénzt fizetek így is..Egyáltalán nem, sőt tisztán is tartom a lakást.Nem erről van szó.

Kérlek, hogy csak építő jellegű kommenteket!! Már tényleg nem tudom mit tehetnék és valóban tippre van szükségem!!

2021. júl. 11. 08:51
 3/10 anonim válasza:
72%

Ez ház, vagy lakás?

Fel kell számolni azt elsősorban, amire mennek az egerek, vagy macska.

Lehetőleg nőstény, azok az egerészők, a kandúr az csak kefélni szeret, meg enni.

De lehetőleg ne úgy, hogy kiraktál egy csomó mérget, mert attól a macska is kinyiffan.

Meg ez nem úgy van, hogy kölcsönzök egy macskát. Annak az első dolga az lesz, hogy lelép.

Kiscica kora óta babusgatod, eteted, dorombolsz neki, és akkor ő hobbiból megfngatja az összes egeredet.

De már a macska puszta jelenlététől is általában elhúznak az egerek.

2021. júl. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
75%

Nem lerobbant, igénytelen albérleteket vettem ki.Nagyon-nagyon sok pénzt fizetek így is..Egyáltalán nem, sőt tisztán is tartom a lakást.Nem erről van szó.


Kérlek, hogy csak építő jellegű kommenteket!! Már tényleg nem tudom mit tehetnék és valóban tippre van szükségem!!


Minek teszel fel kérdést ha neked nem tetszô válasz esetén megharagszol mint egy óvodás.Egyébként nincsenek barátaid ,családod hogy senki nem tud segíteni?

2021. júl. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Oke, akkor ha nem kersz dragabb alberletet, akkor betonozd le a padlot, vagy legalabb a reseket. Az is plusz penz. Napi 20 ezerert egy komuves megcsinalja neked + a zsakos beton ami szinten par ezer Ft.
2021. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De ajtocseret is irhatnam, ami szinten 50-60 ezer forint, ha nem 100 ezer. Tehat akarhogy szeretned olcson meguszni, nem fogod tudni, foleg ha egerfeszek van a padlod alatt.
2021. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A kérdés arra irányult hogy hogyan tudnám az egereket elűzni a lakásból.Lehetséges, hogy a nyitott ajtón át jöttek be.Teljesen felújjított albérletről beszélgetünk.Elsődleges szempont az hogy kiűzzem őket.Nem sokáig fogok már ebben a lakásban maradni.A továbbiak nem rám tartoznak, hogy hogyan küzdenek ellene. Még egyszer: a kérdésem az hogy mivel tudnam záros határidőn belül, azaz nem évek múlva kiűzni, kinyírni, befogni az egeret.

Köszönöm a kérdésre adott válaszokat!

2021. júl. 11. 14:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Jack russel kutyat kerj kolcson vagy egy foxit. Fiatal egeszseges igazi hussal csontokkal etetett (barf) kutya siman elkapja.
2021. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Még egyszer: a kérdésem az hogy mivel tudnam záros határidőn belül:


Valasz utoljara: SEMMIVEL!

2021. júl. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Macska megoldja ha engedi a főbérlőd. Amúgy szalonnára tényleg mennek az egerek, azt kell az egércsapdába tenni.
2021. júl. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!