Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ez ellen? Hogy...

Mit tegyek ez ellen? Hogy lehetnék boldog?

Figyelt kérdés

Lassan 20 éves vagyok , és azt érzem hogy semmit nem érek. Hiába csinálok olyan dolgot amit szeretek. Hiába van aránylag nagy baráti köröm , még is egyedül érzem magam.

Depresszióm oka a nők fojtonos visza utasítása , és a hogy semmi se sikerül amit el tervezek. Nem vagyok az a srác aki mindent el vár , de ha nála van a probléma akkor le lép. Én mindenkinek segítek aki akarja , de akin nem tudok az én vagyok. Tudom nem a legjobb a helyesírásom , de legalább érteni lehet. Íletve ne írjatok trágár ofcén szőveget.



2021. febr. 12. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ofcén XD


Mit csinálsz az életben jelenleg?

2021. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Regisztrálj társkeresőre, szerezz egy csajt és egyből boldog leszel.
2021. febr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem neked (mint ahogy sok más fiatalnak is) az a gyökere ennek a boldogtalanságnak és önértékelési problémának, hogy ma már minden fiatal az amerikai médián és a social medián nő fel, amelyek egy teljesen hamis és irreális képet mutatnak a valóságról. Tök jó hogy tele van a youtube meg az insta a sok dollármilliomos amerikai influencerrel, de be kell látni, hogy nem ez az élet. Mivel minden nap ezek a tartalmak vannak előttünk így nehéz, ezt belátom, de próbáld reálisan látni a dolgokat. 19 éves vagy. Neked elég az ha még tanulsz és vannak barátaid. Ennyi idősen semmi világmegváltót nem tudsz még reálisan nézve elérni. Nem baj ha még nem utaztad be a fél világot, ha nincs még saját kocsid, ha nincs párkapcsolatod. Még ezekkel mind ráérsz. Egyelőre csak tanulj és éld az életet, a többi majd jön később.;)
2021. febr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3

Azért ezek a képek egy normális embert motiválnak, nem pedig elnyomnak.

2021. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Bár én homiként szólnék hozzá a témához, de a nőknek az elvárásai a mai világban hatalmasak. (Természetesen vannak kivételek és azért egyes férfiak elvárásai sem normálisak.) Egyeseknek olyan igényeik vannak, hogy csak pislogni szoktam. Én mindig úgy álltam egy párkapcsolathoz, hogy elvárni csak azt tudom/akarom a másiktól, amit esetleg én is megtudok adni. (Pl: ha én tudok vezetni, akkor a másikfél is tudjon. Ha van kocsim, akkor a másiknak is legyen. stb.) Ezeket nyilván csak példaként hoztam fel, én nem várok el ilyeneket. Viszont számomra úgy helyes, hogyha pl nekem nincs kocsim, akkor hogy a f*szba várnám már el a páromtól, hogy neki legyen. Szerintem ezek rohadt önző felfogások. Az ilyen embereket ki kell szűrni és hagyni a p*csába. Egyébként meg még sokat fogsz tapasztalni, néha már elég lesz ránézned egy nő arcára, mimikáira, pár szócsere és máris letudod szűrni, hogy mik a szándékai, elvárásai. Úgy majd könnyebb lesz szelektálni.


Egyrészt még fiatal is vagy, szóval nem vagy lekésve semmiről. Nem akarj betegesen megfelelni másoknak. Férfiak egyébként is idősebben kapósabbak. Beérnek fizikailag és mentálisan is.(kb 28+) Ha egy tanácsot megfogadsz tőlem, akkor az annyi, hogy sose mutasd másnak magad, mint ami vagy. Egy párkapcsolat alapja a kölcsönös őszinteség, bizalom, áldozathozás. Ha ezek nincsenek meg, akkor halálra van ítélve az egész már az elejétől fogva. Ettől függetlenül pedig lehetnek sokan együtt 10-20 évig is. Boldogtalanul néhány örömteli pillanattal, aztán majd szétválnak. Sok ilyet láttam már, ahol persze a környezetnek teljesen mást mutattak, de a négyfal között, már nem így megy. :D Ne ragaszkodj ennyire egy kapcsolathoz, jobb most kapni a pofonokat, mint mikor évekig együtt vagy valakivel, aztán rájössz, hogy egyáltalán nem illetek össze.


Közhiedelemmel ellentétben nem az ellentétek vonzzák egymást, hanem a hasonló gondolkodású emberek. Ez igaz a baráti körökre is, így párkapcsolatokra is. Ellentétes gondolkodású nővel ne is akarj össze jönni, mert az nem fog működni. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy mindenben egyet kell, hogy értsetek, de azért több dologban kell közös nézőpont. Előbbb-utóbb úgy is találsz valakit, nem kell feladni és nem is kell ezen ennyire feszülni. Legyél többet a barátaiddal, fejleszd magadat fizikailag, mentálisan. Utána majd magabiztosabb leszel és ez majd kiül az arcra is.

2021. febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!