Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mi lehet ez a bogár a lakásban?

Mi lehet ez a bogár a lakásban?

Figyelt kérdés
Amióta jó idő van kint (15-20 fok), bent a lakásban megjelentek nagyon apró, fekete bogarak. Mindig a fal mellett, a lakás bizonyos pontjain jelennek meg (elég sok helyen), és már döglöttek. Felporszívózom őket, és egy óra múlva újra egy csomó döglött példány jelenik meg ugyanott. Sajnos jó képet nem tudtam készíteni, mert túl picik. Nem vettem észre, hogy kárt okoznának, viszont nagyon igénytelen hatást kelt a döglött bogarak látványa mondenhol... Talán még fontos lehet, hogy ez egy régi építésű társasház.

2020. ápr. 19. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
" egy óra múlva újra egy csomó döglött példány jelenik meg ugyanott" Na ez egy rejtély!!! Döglött bogár. Masirozik! Nem látni honnan, hova. (Ja a hova az látszik! Bocs!) Jönnek a végtelen ürböl. Ird meg egy izgalmas regényben!
2020. ápr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejettem írni, hogy az idiótáknak nem muszáj hozzászólniuk. Várom tehát a hasznos válaszokat. Aki találkozott már ilyesmivel, tudni fogja, hogy miről beszélek a kérdésben.
2020. ápr. 19. 10:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Alighanem gabonazsizsikeket (alapszó: gabonazsizsik, akárcsak a vakond és nem vakondok).

Nem csípnek, nem büdösek, nem ártalmasak, de ha odaférkőznek, akkor minden lisztes dologba belepetéznek (liszt, zsemlemorzsa, dara, keksz, nápolyi stb).

Ami az elpusztulásukat illeti, tényleg - Isten tudja, mitől - nálunk az ablakok belső párkányán sok van belőlük elhullva. Mintha attól pusztulnának el (valószínútlen), hogy nekirepülnek az ablaküvegnek.

Védekezni csak úgy tudsz, hogy minden fent említett dolgot jól záródó edénybe teszel, mert a neylonzacskót, műanyagtasakot átlyukasztják és petéznek.

2020. ápr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!