Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tenyleg hulyeseg manapsag...

Tenyleg hulyeseg manapsag lakas/haz vetelen gondolkodni?

Figyelt kérdés

Mennyivel jobb az alberletet fizetni mint a lakas hitelt?

A parommal nem igazan egyezik a jovokepunk. Szerinte tok felesleges azert dolgozni, hogy tobb evtizedig egy lakashitelt fizessen az ember. O olyan csaladban nott fel ahol a sajat ingatlan felesleges hulyeseg.

Nem is akarok ebbe jobban belemenni, csak arra szeretnek tenyleg valaszt kapni, hogy masok szerint akik mar tapasztaltak ilyet melyik a jobb, realisabb dontes?

(lehet, hogy a parvalasztassal van a baj)

Nem minden ebbe a kategoriaba tartozik amit leirtam de a kerdes az, hogy ti hogy dontottetek es miert.


2019. jún. 23. 21:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk, csak és kizárólag kertes ház jöhetett szóba.

Máshol, valószínű rég megbolondultam volna.

Két hónapig voltam albérletben. Abból talán ha 10 napot voltam ott.

2019. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

"O olyan csaladban nott fel ahol a sajat ingatlan felesleges hulyeseg."


És hol laknak?

2019. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Alberletben.
2019. jún. 23. 21:43
 4/27 A kérdező kommentje:
Koszi "1es"!:)
2019. jún. 23. 21:46
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

"lehet, hogy a parvalasztassal van a baj"


Komoly bajok vannak a párod -és a családja- fejében.

2019. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem tudod fizetni a hitelt,buktad a lakást/házat.Ha nem tudod fizetni az albérletet,akkor keresel olcsóbbat és kiköltözöl.A saját ingatlan értékálló,de kockázatos.Ha rossz helyen van,nehéz eladni.Az albérlet nem korlátozza a mobilitásod.Ha az ország más részében kapsz munkát,odaköltözöl.Volt devizahitelem.Ne próbáld ki,milyen.
2019. jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha világéletében fizetését akar dolgozni és közben 5 ingatlan árát kifizetni bérlakásra, akkor nem hülyeség albérletben lakni. De én ebből a pozícióból pontosan 2 lakás árát fizetném ki, aztán az egyiket kiadnám és otthagynám az állást.

Van, aki annyira szervilis, hogy szüksége van arra, hogy másnak dolgozzon, nekem a szabadságra van szükségem.

2019. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%

"Ha nem tudod fizetni a hitelt,buktad a lakást/házat.Ha nem tudod fizetni az albérletet,akkor keresel olcsóbbat és kiköltözöl"


1. Ez arra a hiedelemre épít, hogy az albérlet havi kiadása kevesebb, mint a hitel. Csakhogy ez nagyon nem így van, általában az albérlet négyszerese-ötszöröse a hiteltörlesztőnek.

2. Nem számolsz azzal az eshetőséggel, hogy teljesen elveszted a keresőképességedet.

2019. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
15%

1.Ez albérlettől függ.

2.Ha teljesen elvesztem a kereső képességemet,miből törlesztem a hitelt?

2019. jún. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
77%

Aki tud számolni, az ingatlant vesz.

Aki jól keres, az vesz még egyet és kiadja.

Aki még ügyesebb az többet is vásárol és azokat is kiadja.


Aki meg albérletben él -és nem tud számolni- az csak koncepciókat gyárt az albérletek nem létező előnyeiről.

2019. jún. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!