Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Zártkertet ugyanúgy lehet...

Zártkertet ugyanúgy lehet eladni mint egy lakóházat?

Figyelt kérdés

SZIASZTOK!! műv. alól kivett terület gazdasági épülettel,ugyanúgy ellehet adni mint egy házat,sima adásvételivel?

Ha a házastárs(FELESÉG) adja el házastársának(FÉRJ) (Nincsenek vállásba) akkor illetéket kell fizetni a vevőnek??


2 millióért vették közösen, 1,6ért venné meg a férje(kivásárolná a feleségét,hogy egyedüli tulaj legyen. ).


Utolsó kérdésem:Milyen szerződést szoktak ilyenkor kötni, mi a megnevezése az adásvételinek?

Köszönöm a segítséget!!!


2019. ápr. 16. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Adásvételi szerződéssel lehet ezt az ingatlant is eladni.
2019. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Zártkertre teljesen más szabályok vannak. Nincs kedvem könyvet írni, ügyvéd mindent elmond.
2019. ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm azért..
2019. ápr. 16. 22:08
 4/6 kovpet ***** válasza:
Ingatlan adás-vétel esetén kötelező az ügyvédi részvétel, tehát igaza van az előzőnek, ő majd elmondja, ha már úgyis ott van.
2019. ápr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy elmondja, énis tisztába vagyok vele, de szerintem azért van ez az oldal hogy kérdezzünk!?
2019. ápr. 17. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kedves, ez az oldal azért van, hogy az üzemeltetők pénzt keressenek.
2019. ápr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!