Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol kerestetek ingatlant?...

Hol kerestetek ingatlant? Neten, ujságban, közvetlenül ingataln irodában?

Figyelt kérdés
Magunk áruljuk a lakásunkat és csomo ingatlanos megkeresett, hogy hozzájuk rengetegen bemennek személyesen
2017. febr. 16. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

szerintem nem érdemes ingatlanost megbízni, elég sok pénzt kér érte, ha neki sikerül eladnia.

nem tudom milyen ingatlant árultok, szerintem elég a netes hirdetés is 3-4 felületen, illetve ablakba (lépcsőházajtóra), kerítésre tegyetek ki táblát

2017. febr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Szia


Először magadnak kell feltenned a kérdést, hogy amióta hirdeted, volt- e érdeklődő? Mennyire sűrgős az ingatlan eladás?


Az a baj, az emberek nagyrésze nem akar vesződni a keresgéléssel, hanem inkább megbíznak egy ingatlanost. Persze áruhatod Te magad is, nem biztos, hogy olyan hatékony lesz, mintha egy jó ingatlanos csinálna.. Hozzá teszem, nem mindegy milyen értékesìtőt fogsz ki.

2017. febr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A helyedben elfelejteném az ingatlanost (többségük nem ért hozzá), te is fel tudod tenni portálokra, meg tudod mutatni a lakást stb. Akkor bíznám meg ha az ingatlantól távol laknék és nehezen lenne megoldható, hogy leutazgassak mutogatni az érdeklődőknek. Tavaly januárban kelet Magyarországon zártkerti ingatlanomat sikerült eladnom 1,6MFt-ért kb 1,5 hónap alatt. Előtte bementem több ingatlancéghez is, az egyik helyen a csaj magabiztosan kijelentette, hogy zártkertit kb 1 év alatt és max 1MFt-ért lehet ott eladni. ÉS ez az a cég volt amelyik nemrég tőzsdére lépett.. Most lakást keresek magamnak és dühöngök, hogy a tulajok mi a fenéért nem maguk hirdetik, az ingatlanos egy felesleges kolonc aki a semmiért tartja a markát.
2017. febr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Jó ingatlanos?? Az olyan mesebeli lény, mint a korrekt taxis és Hófehérke?
2017. febr. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Neten, újságban és ingatlanirodában is kerestük.

Ezek közül leginkább neten, és legkevésbé újságban, azt hiszem, csak egy újságban néztük.


Végül ingatlanoson keresztül vettük, de mi magunk találtunk rá a hirdetésre a jófogáson és az ingatlan.com-on.

Egyébként hirdette a tulajdonos is, de azt a hirdetést már csak azután találtam meg, hogy megvettük a lakást.

2017. febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!