Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A CSOK (szocpol) igényelhető...

A CSOK (szocpol) igényelhető tömés falu vert falu házra? Mik a feltételek vagy mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
2015. szept. 23. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Akár rá is kereshetnél, nem?

(de ha nem sikerül majd segítek)

2015. szept. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
normális választ vártam, nem beszólást. Rá kerestem és nem találtam. Amugy kösz a választ bunkócska.....
2015. szept. 24. 08:34
 3/5 anonim ***** válasza:

:)


Ha ilyen szépen kérsz, megoldom neked.

Google.hu elkezded beírni csok, végig se kell írnod, már kidobja kiegészítésként hogy csok 2015, lefele nyíl és enter. És már ott is vagy az oldalon, ahol részletesen le van írva minden. Durván 2 másodperc volt, és 5 billentyű megnyomása. Segíthetek még?:)


bunkócska

2015. szept. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 jokó válasza:
Nem tudom én se pontosan de ha az energetikai besorolása megengedi akkor szerintem nincs akadája.
2015. szept. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2015. szept. 26. 14:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!