Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Honnan tudnék szerezni egy...

Honnan tudnék szerezni egy nagyméretű, ELADÓ táblát ingatlan eladáshoz?

Figyelt kérdés

Az ablakba nem tudom kitenni, mert eltakarják a fák, a kerítésre szögezném fel. De vízhatlannak kellene lennie, meg nagyobb méretűnek.

Köszönöm az ötleteket. :)



2014. júl. 6. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ha olcsón szeretném megúszni, akkor a munkahelyemen kinyomtatnám az "E-L-A-D-Ó" betűket külön külön egy A4-es lapra, majd lamináló fólia segítségével vízhatlanná tenném. Egy hatodik lapra mehetne a telefonszám. Persze ezt megfelelően kellene rögzíteni. Ha igényesebb megoldást szeretnék, akkor számos gyorsnyomda van az országban, ahol vállalnak ilyen táblák, igény esetén molinók gyártását is.
2014. júl. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, én is ilyesmire gondoltam, de egyenként laminálni a betűket, vagy egyben az egészet is vajon meg tudják csinálni?

Elég vacak kerítés van, csak arra tudnám rátenni.

2014. júl. 6. 08:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Régi rossz lapraszerelt szekrénynek hátlapját képező farostlemezt lefested fehérre zománccal, aztán rápingálod vagy ráfújod a betűket. Egy darabig még kerítéserősítő elemként is megteszi ;)
2014. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem rossz, nem rossz, festék van, szekrény is, csak a párom mit szól majd hozzá, hogy nem lesz hátulja, de az úgyis a költözésnél derül ki. :)
2014. júl. 6. 20:25
 5/5 anonim válasza:
Én a helyedben rendelnék egyet a netről nagyjából 4000 forint vízhatlan és nem kell vele szórakozni,ha azt látják hogy egy házilag össze tákmányolt "igénytelen" tábla lóg a falon az azt a benyomást kelti hogy a tulajdonos se lehet valami igényes(én ezt gondolnál elsőre) vannak olyan dolgok amikre megéri költeni ha el akarod adni az ingatlanod és a kis dolgok is számítanak mint a hirdető tábla... Gyerünk 4000 forint napi 2 szál cigi
2016. dec. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!