Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ráckeve milyen? Ráckevéről...

Ráckeve milyen? Ráckevéről jár valaki napi szinten Budapestre? Milyen a bejárás?

Figyelt kérdés
Ráckevén vennénk házat, közel a HÉV-hez. Tudom, hogy sok bejárással járna, ha Budapestre utaznánk, de elbűvölt a város. Van, aki szintén ingázik ebben a viszonylatban?

2013. okt. 8. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Kicsit közelebbről, de azon a vonalon utaztam két évig Pestre. Már onnan is kínszenvedés volt, pláne télen. Ha van autód, akkor könnyebb, de még úgy is elég nagy táv napi szinten. Persze, ez relatív. Ha nincs kocsid, számíts rá,hogy télen minden jármű késik, tömve vannak a buszok, a vonatok, a HÉV, hol túlfűtik, hol meg lehet fagyni... De engem is elbűvölt egy hely, nem akartam Pesten maradni... És még szerettem is utazgatni, de hamar megutáltam.
2013. okt. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!