Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Laminált parketta a konyhában?

Laminált parketta a konyhában?

Figyelt kérdés
Van ilyen valakinek? Mennyire kell vigyázni? miért olyat választottatok és nem járólapot?
okt. 7. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Van. Rég lett lerakva, talán 12 évvel ezelőtt. Nagyon nem kellett rá ugyan vigyázni, de ez a 12 év elég volt ahhoz, hogy mára viseltesen nézzen ki. Azért lett lerakva, mert nincs padlófűtés és ki nem állhatom ha papucsot kell húzzak télen. Akkor még nem volt "vízálló" lamináltpadló, ami nem vízálló, viszont annyira víztűrő, hogy nedvesen nyugodtan felmosható. Ma már van, így biztos, hogy hosszabbéletű konyhában is, mint a régi lamináltpadlók. A miértre egyszerű a válasz, 1. nekem jobban tetszett, 2. bárki hibátlanul letudja rakni, többek között én is.

Tanyán, ami pár éve lett felújítva, szintén lamináltpadló került a konyhába, ott már "vízálló". Click vinylben még gondolkodtam, de nem vagyok ott annyit, meg nem főzök ott olyan sűrűn, hogy megérte volna nekem a felárat. Tudom, hogy sokan azért ragaszkodnak a járólaphoz, mert örökös, mint a nyomor, de én nem biztos, hogy örökké ugyanazt a burkolatot akarom látni és a járólap lehet, hogy örökös, de a fuga ugyanúgy tud koszolódni, olajos lenni stb. Hát ha valami igazán örökös volt, mint a nyomor, akkor az a cementlap, és hát akkor meg miért b.szta ki mindenki? :)

okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg talán, ha cserélni kell, nincs akkora rontás-bontás, por vele.
okt. 7. 15:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 5 ève van, egyelőre jól bírja 2 kidgyerek mellett, pár helyen van rajta pici sérülés, de javítóval jól eltünhethető, mert barna famintás, így nem látszik meg rajta.


De ez nem sima vízálló, hanem fózolt szélű, ez fontos. Szerintem ha a gyerekek nem lennének, patika hibátlan lenne mèg mindig.

okt. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Egyátalán nem konyhába való az ilyen.Olyan nincs hogy vízálló,csak keményebb műgyanta bevonatú.Az összetoldásoknál ugyan úgy bele szívárog a víz.
okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es, leírtam, hogy nekünk fózolt van, annak pont az a lényege, hogy az illesztésnél le van zárva.
okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 es,még taposó is beissza a nedvességet,nem 1 préselt papír .
okt. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk hajópadló van a konyhában, fel szoktam mosni, és évtizedek óta bírja. Ha viseltes, átfestem.
okt. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan van, mert nagyon kicsi a konyha és amerikai konyhás nappalink van és szerintem hülyén nézett volna ki, hq arra a kicsi területre megtörik a padló. Mi szeretjük így, nincs semmi baja.
okt. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!