Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten mely kerületekben...

Budapesten mely kerületekben vannak halandóknak is megfizethető átlagos kertesházak Kőbánya, Kispest, Csepel és Pesterzsébeten kívűl?Illetve hol a legérdemesebb ár-érték arányban kertest venni?

Figyelt kérdés

Ugye a belvárosban nincsenek, a 12. És a II kerület az ára miatt kizárva....

Nem ismerem nagyon Pestet de szeretnék felköltözni Debrecenből...



tegnap 15:47
 1/7 A kérdező kommentje:
És ahol lehetőleg legkevesebb a rejtett erőforrás
tegnap 15:48
 2/7 anonim válasza:
100%
Rákoscsaba, Rákoskert, Rákospalota, Pestlőrinc
tegnap 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2#

Köszi a választ!

Zugló is ilyen?

Mennyire ismered ezeket?Melyik helyen a legérdemesebb venni?

tegnap 17:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Rákospalotán élek, Újpesthez közel, az ún régi-palotai részen.

Itt sem annyira rettenetes árak vannak, ki kell azért fogni, nagyon figyelni a műszaki állapotra, előfordulnak c-type-ok is (az egyik szomszédom pl milliomos drogdealer, faék egyszerű csapat a nem napon barnult fajtából, de nincs velük baj, az ingatlana nagyon is rendben van, durva bulikat nem tart… próbál ő barátkozni, mi visszaköszönünk aztán ennyi…az én életemen és az ingatlanom értékén tényleg nem ront, de ez a ritkaság… a googlemaps-on is a teslája van fotózva a kapum előtt :D )

Újpesten is vannak kertes kisebb szigetek, Zugló nálunk és a IV. kerületnél drágább, zsúfoltabb és a közlekedés sem feltétlenül jobb… én a délebbi kerületeket nem ismerem annyira, de itt a rákospalotai-zuglói körvasútsor külső felén, az M3 bevezető északi, Újpest felőli oldalán nem rossz lakni és nem horror sem az autós, sem a tömegközlekedés, sem a bevásárlás, szolgáltatások elérhetősége (hozzám pl az újpesti piac és a DunaPláza talán közelebb is van, mint az újpalotai vásárcsarnok és a Pólus).

Orkok mindenhol vannak, ahol átlagember él- a jó iskolák meg eleve a belvárosban vannak, az én gyerekem is oda jár, ahhoz a metró nagy könnyebbség.

Magánbölcsi, magánovi, magániskola is van 5-10 km-en belül több is, a hvg top hatosztályos meg mind belváros, akárcsak sok egyetem is, de az még odébb van.

A környékünkön 1 km-en belül vannak normálisabb boltok, pl aldi, lehet parkolni, nincs olyan mértékben kifosztva és tömeg, mint pl a népszerűbb XIII. kerületben. Itt még a védőnő meg a gyerekorvos a picikhez kijár, a 13. kerület annyira túlnépesedett, hogy sok orvos a kártyákat sem fogadja már… érdemes ilyenekre is gondolni.

Én kocsival járok, a Váci úti irodafolyosón dolgozom (kocsival 5-10 perc, gyereket metróig is viszem, sportegyesületek is vannak értelmesek a közelben: ute, honvéd és nemcsak a foci az isten…), de ha full belvárosba kell menni, ami a 13. Kerülenél beljebb van, a kocsit már leteszem…

tegnap 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok még: itt palotán szerintem vállalható állapotú, 2000 után épült kertes házat nem lepra környéken és gáz szomszédokkal már 1-1,1 mFt/nm áron ki lehet fogni… tudom, az ingatlantérkép szerint a mi környékünk átlaga is vagy 850 eFt/nm- de gondolom nem az egy utcafrontos, sok bejáratos, osztatlan kertes, 50-es évek hangulatú ingatlanjai a cél, vagy a MÁV telep kicsit retro társasházai…a kerület másik- déli- fele meg full panel, na ott is vannak normális, felújítottak meg tényleg ilyen elhíresült gettós-orkos-drogos jellegűek
tegnap 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes választ, mindenképp átgondolom!
tegnap 20:17
 7/7 anonim válasza:
2 vagyok: Zugló jóval drágább. Keresztúron élek, az Akadémiaújtelepen, itt drágák az ingatlanok. A rákoscsabai, rákosligeti, rákoskertiek olcsóbbak. 3 éve lakunk itt. Nekem fő szempont volt, hogy a tömegközlekedés megfelelő legyen. Vonattal 20 perc a Keleti, bussszal kb. ugyan ennyi az Örs, ott a metró. Rákoscsabát vagy Rákoscsaba Újtelepet tartom legjobbnak, eléggé kiesik, de ott a vonat, viszont az ingatlan árak a jelenlegi helyzetben talán a legjobbak ár/érték arányban.
ma 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!