Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik Amerikai várost ajánlan...

Melyik Amerikai várost ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nyílván fontos az, hogy jó legyen a fizetés de elvileg Amerika bármelyik pontján 4X annyit kereshet az ember átlagos munkával mint itthon a legjobban fizető munkákkal. Viszont Washingtonba azért nem mennék mert részben a klíma is már necces bár a telek még mindig enyhébbek mint itthon elvileg. Másrészt meg Washingtonban és az ország egyes részein úgy tudom velejéig nagy a bünözés és sok állam fővárosban is hasonló a helyzet. Illetve nem is akarok olyan nagy tömegben élni mármint bent a Los Angeleshez hasonló városokba ezért ilyen városokat néztem ki, de szerintem sokan nem annyira ismerik őket:

Temecula, Fort Lanuderdale-Mi, San Antonio, Albuquerque, Lexington ,Mongomery, Atlanta, Phoenix, Henderson, Charleston


Tudtommal az emberek befogadóak azokkal akik folyékonyan beszélnek Angolul. Befogadóbbak mint az Európa országaiban. Mert hiába beszélem jól a nyelvüket gondolom az akcentus megvan.



szept. 7. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"de elvileg Amerika bármelyik pontján 4X annyit kereshet az ember átlagos munkával mint itthon a legjobban fizető munkákkal"


Hat pl. La Paz-ban bizti nem, de meg USA-ban most kapasbol a Minnesota-i atlagos brutto eves 35000USD-s keresetre sem igaz a fenti allitas. 😊

szept. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Hawaii? 😃


Amúgy nem tudok.. nekem hányingerem van már az autófüggéstől is, a gyilkolászás még a legkisebb baj. Munkakultóra!? Zéró fizetett szabadság, hétvégi kötelező munkanapok, random hívások, azonnali elnocsájtás, miegymás. Fizetős egészségügy!! De ja, vehetsz gallonos kólát, egs!

szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Remélem azt tudod, hogy nem az Eu . Ergo munkavìzumot nem kapsz. Ha csak mondjuk nem vagy szenior szoftverfejlesztő spéci tudással. Vagy versenyszintu sportoló. Atlag emberként esélyed nem sok. Az ilyen random hotelos melok amik hirdetnek, hogy kivisznek jó eséllyel turista/ este vizummal teszik amivel nem is dolgozhatnàl. Ha a vízum lejar meg még illegálissá is válsz.
szept. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2x voltam az USA-ban (egyszer 2 hétig, majd 4 hónapig, akkor kicsit utazgattam is). Nem akarom kedved szegni, de pontosan ugyan azok a problémák, mint itt Európában (és Magyarországon). Ahol van munka, ott a lakhatás gusztustalanul drága. A nagyvárosok olcsó részei pedig tele vannak mexikóiakkal, meg feketékkel, akikhez képest az itthoni cigány bűnözők óvodás csínytevők. Az amerikai vidéken meg kb. semmi nincs a trágyaszagú farmokon kívül. Választhatsz a traktorozás meg a krumpli szedés között. A benzin is hiába olcsó, az összes szabadidődet elviszi a napi az utazás.

Felsőfokú végzettség (jó nevű egyetem, nem ám a helyi college)és keresett szakma nélkül pont annyira nehéz, mint itthon. A magyar iskolai papírok egy kinti állásinterjún semmit sem jelentenek.

Egy további jelentős probléma, csak úgy nem mehetsz oda dolgozni. A legelső alkalommal kitoloncolnak.

szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
AZ EU-nak köszönhető az, hogy ennyi országban oda megyünk dolgozni ahova csak akarunk. Ezért is kellene megbecsülni ezt a szabad mozgást. EU-n kívül egészen csekélyek az esélyek. Talan ahol bevándorlási pontrendszer ( nyelvtudasra, korra, szakmára, tapasztalatra stb ) ott még nagyobb esély lehet. Asszem kanada meg Ausztrália ilyen ha jól emlékszem. Usa sztem jóval nehezebb ügy.
szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
illegális nyomik adnak tanácsot egymásnak arról, hol lehet hatékonyabban illegáliskodni, gratulálok az oldalnak, hogy ilyesmire ad teret és megjelenési felületet
szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!