Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik várost válasszam?

Melyik várost válasszam?

Figyelt kérdés

Szóval jelenleg tervezés alatt áll egy Egyesült államokbeli út és annyi már biztos hogy az első 5-6 napot New yorkban tölteném és onnan egy nap washington dc illetve még egy éjszakát töltenék el Bostonba, ezután repülnék 2-3 éjszakára Chicagoba vagy Miamiba de nem igen tudok dönteni a kettő között.

Hol lehet tartalmasabban eltölteni ez a kb 3 napot(esetleg autóbérléssel is)?

Annyi még hogy ez lenne az első Amerikai útam ezért van biztosra New york a programba, Boston pedig nagyálmom, és nem tudom hogy Chicago vagy Miami érdemesebb így elsőre, melyik tudja jobban hozni ezt a Amerikai hangulatot



júl. 18. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Én azt nem értem, mi a francnak akarsz te MINDENT egy útba belezsúfolni, miközben New York, Boston önmagában is egy hosszú tartózkodást érne meg.

Erre elkrnál még egy valag pénzt csak azért, hogy 3 napra elmenj még valahova.

Vicc, de komolyan.

júl. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Erre 2 ok is van:1., én mindig ha utazok körutakat csinálok magamnak, nem szeretek egy városban leragadni

2., mivel new yorkban megszűnt az airbnb a szállások nagyon drágák és így még a plusz egy belföldi repjegyel is jobban kijovok mintha 8-9 napot new yorkban toltenek

júl. 18. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

1-es én meg azt nem értem meg, miért kell 2 hetet egy városban eltölteni. Mi 16 napba "zsúfoltuk bele" "egész Amerikát". New Yorkba megérkeztünk, ott autóbérlés, és átutaztunk az egész országon Los Angelesig. Igaz a legtöbb helyen 1 max 2 éjszakát töltöttünk, de nem is bírnánk többet maradni egyhelyben.

Kérdező, én Chicagot mondanám. Sokkal "amerikaibb" hely mint Miami. Az csak egy nyaralóövezet. Egyébként nekem pl Chicago sokkal jobban tetszett mint New York.

júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Chicagoba mennék.
júl. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

Én is Chicagot javaslom. New York nem Amerika, az New York. Nagyon szeretem, de ha valaki csak New Yorkot ismeri meg, akkor valamennyire félrevezeti magát Amerikával kapcsolatban. Floridát is kedvelem, de egy tucat érdekesebb hely van Floridában, mint Miami. Eleve, szerintem a nyugati parti helyek kellemesebbek relaxáció szempontjából, mint az óceáni oldal.

Chicago viszont tényleg egy must see.

júl. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!