Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik várost válasszam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik várost válasszam?

Figyelt kérdés
Új életet akarok kezdeni mert az ittenit elrontottam :/ (két baráti társaság között voltam , ott is maradtam 0 barát) úgy is most kell továbbtanulnom ,melyik városba menjek továbbtanulni ahol találkozhatok rengeteg új emberrel?? Ugy kb dunántúl , talán budapestől keletebre egy 20km is belefér , lényeg hogy ne legyen lepukkanva , meg minél kevesebb legyen ez a bebaszunk tombolunk kortársam , minden válaszra megy a zöld pacsi :) jöhetnek a pozitiv/akárnegativ vélemények városokról

2015. júl. 17. 02:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Én kettőről tudok véleményt mondani:


Miskolc: Van nyüzsgés esténként a főutcán,kocsmák,bárok,szórakozóhelyek dugig,közlekedés nagyon jó (busz,villamos éjjel is jár fél óránként.)

A cigányoktól nem kell tartani,mert éjszaka,és este a szórakozóhelyek közelébe sem mennek,isznak 1 parkban vagy vhol egy lepukkant budiban.


Szombathely: Nincs cigány,de semmi más sincs,dög unalom,2 szórakozó hely van,abból egyszerre csak 1 van nyitva (nyári és téli). Olyan mint egy falu,a kis történelmi városrészen kívül,gyakorlatilag a hozzácsatolt falvakból áll,meg 1-2 lakótelep épült azóta. Szóval ha bulizni akarsz Szombathelyen,akkor menjél vmi hentesfesztiválra,vagy szüreti búcsúra egy közeli faluban,mert akiket én ismerek,mind ilyenekre járnak...


Én a kettő közül Miskolcot választanám,de ahogy mondtad,az már nagyon keletre esik.


Ha a nyüzsgést szereted,akkor egyértelmű BP,esetleg Győr vagy Fehérvár.

De ha a nyugalmat,semmi bulizás,csak tanulás és otthon ülés,akkor egy Nyugati kisváros tökéletes. Vas-Zala megye pl pont ilyen.



20F

2015. júl. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!