Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit fogok tapasztalni, milyen...

Mit fogok tapasztalni, milyen változás lesz, hogy Pesterzsébet kertvárosi részéből fogok költözni a 12. kerület Istenhegyi rész kertes házába?

Figyelt kérdés
Párom révén fogok a 12. kerületbe költözni, szerettem volna ha hozzám de ő nem akart ide jönni így itt fogom hagyni ahol nevelkedtem, születtem, nem tudom hogy fogom magamat érezni mennyire más lesz a légkör, itt szerettem lakni hangulatos volt persze voltak cigányok de nem volt velük baj
aug. 24. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a XII kerület olyan, mint egy megelenevenedett szomszédok sorozat, nyugdíjasok laknak ott rengetegen, akik a jó környéken szerzett ingatlanjuk ellenére elég csórók, ezeknek az örökösei a feri meg a jutka, akik szintén csórók


azért ne add már úgy elő, mintha nyíradonyból költöznél fel, akkora kontraszt azért nincs

aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Panel-kertesház már különbség.

Jobb lesz.

aug. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. Ott is kertes házban laktam
aug. 24. 23:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem sok.
aug. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!