Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha ezt írom lakáshirdetésbe...

Ha ezt írom lakáshirdetésbe visszatartja az ingatlanosokat a hívástól?

Figyelt kérdés
A hirdetés legelejére egy ilyesmi szöveg: "Nem akarok ingatlanos használni. Ha mégis felhív, azonnal rácsapom a telefont és tiltom a telefonszámát. Nem fog meggyőzni hogy együttműködjek önnel"
aug. 17. 16:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor néztem egy ingatlanos videóját, aki a hideghívásokról beszélt. Azt mondta, hogy azért hívják fel azokat is, akik a hirdetésben kikötik, hogy nem akarnak ingatlanost, mert már sokan írják ezt ki és ha nem hívnának fel mindenkit, nem próbálkoznának be mindenhol, akkor nem lenne ügyfelük. Mit mondjak, nem sajnáltam meg őket.

Ezért mindenképpen fel fognak hívni, bármit írsz ki.

Ezek többnyire azok, akik kevés munkával akarnak nagyot szakítani. Ahhoz tényleg felesleges ingatlanos, hogy ő is csak meghirdesse a lakásodat.


Az igazi ingatlanos szakember azért ennél jóval többet csinál. Ritka is.

Készít hivatalos értékbecslést amiből megtudod mi a reális ár és a vevőnek is meg lehet mutatni, amikor túl nagyot akar alkudni. Felméri az ingatlan állapotát mert ért hozzá, és ez az értékbecsléshez is kell amúgy. Nagybátyám egy intézetnél értékbecslő, innen tudom.

Ingatlanjogban is tud tanácsokat adni. Meg tudja oldani a bonyolult helyzeteket, amikor több tulajdonos van és több haszonélvező. A hasznosításban is tud segíteni, kiszámítja a várható profitot, pl. ha kiadnád. Megszervezi, elintézi a dolgokat az eladó és a vevő számára.

Naprakész, nincs olyan, hogy kérdeznek tőle valamit és nem tudja. Nem sunnyog, hanem a tényeket mondja. Egy igazi ingatlanosnál nincs olyan, amivel már találkoztam egy kinézett intatlannal kapcsolatban, hogy elmentem megnézni és az ingatlanos el se jött, a tulaj se, egy harmadik emberre volt bízva hogy kinyissa nekem.

Sok előnye tud lenni az ingatlanosnak is, mármint az igazinak, amelyik érti a szakmáját és nem csak egy hirdetőgép.

De sokan csak felesleges hirdetőgépek (de legalább gyémánt és brilliáns fokozattal ! :) ).


De hát ilyen szutyok lett a világ. Lassan minden üzleti terület ilyen lesz, a kereskedőktől a szolgáltatókig, tele szemtelen, pénzsóvár, lusta, kontár, felületes emberekkel, és aki ténylegesen dolgozik, azt a háttérbe tolják, lenézik, elszedik a pénzét.

aug. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!