Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mitől lesz nekem jobb egy...

Mitől lesz nekem jobb egy ingatlanossal?

Figyelt kérdés

Költözünk októberben Magyarország másik végére.Van egy házunk,és el szeretnénk adni.Gondoltam megbíznánk egy ingatlanost ezzel.

Mindenki azt mondja,hogy felesleges pénzkidobás,tegyem fel a házat Facebookra,stb.



aug. 11. 14:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, az ostoba senkik közé. Remélem majd egyszer kiszámolod, hogy mennyibe került egy ház árát kp-ben felvenned. Vagy ha alapból kp-ben tartottad egy ház árát évekig, akkor kíváncsi vagyok, hogy tisztában vagy-e vele, hogy mennyit buktál a kockázat mentes kamatok elhagyásával. 1 millió forintot ha készpénzben tartasz nevetséges 5%-on 5 évig, az is 270 ezer forint. Ha 10 milliót 5 évig készpénzben parkoltatsz, mert ennyi eszed van, az már 2,7 millió és hát ennyiért még csak házat sem veszel.
aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
#15 nem fizettem. Nem volt miért.
aug. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!