Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pilisvörösvár bányatelep...

Pilisvörösvár bányatelep mennyire biztonságos,milyen ott élni,van-e arra kisebbség(mert most is ez a problémánk)?

Figyelt kérdés
jún. 25. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz környék, úgy tudom hogy elég sok a kisebbség, de nem cigók.. 😆
jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"2022-ben a lakosság 87,6%-a vallotta magát magyarnak, 16,% németnek, 0,6% szlováknak, 0,3% cigánynak, 0,2% románnak, 0,1-0,1% szerbnek, lengyelnek, horvátnak, görögnek, bolgárnak és ruszinnak, 3,7% egyéb, nem hazai nemzetiségűnek"


Ez elenyésző, persze fene tudja, mennyire valós adat. Egyébként rokonaim és ismerőseim is laknak Pilisvörösváron és nagyon nem olyan környék, mint pl. Nagykáta, de konkrétan a bányatelepről nincs infóm.

jún. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jelenleg hol áll fenn az a probléma, hogy gondotok van a kisebbséggel? Két évig kerestünk házat, nagyon sok települést végigjártunk, a facebookon lévő városi/falusi csoportokba is beléptem érdeklődni. Volt olyan város, ahol konkrétan a polgárőr írt rám privátban, hogy eszembe ne jusson oda költözni, mert az utóbbi években lezüllött a város és ők is menekülnek onnan. Érdemes a Wikipédián is nézegetni az adott település népesség-összetételét, illetve ha tetszik egy ház, akkor sokat járkálni a környéken. Mi is ezt tettük. Szerencsére kifogtunk egy olyan falut, ahol nincsenek barnák, de még így is azt mondom, hogy nagyon meg kell nézni a környéket, mert sajnos pár faluval arrébb már vannak jó sokan és bár ide a faluba nem jönnek át, de ha buszra kell szállnom, okádok tőlük.
jún. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Óbuda központjában egy társasházban lakunk.A szomszéd lakás önkormányzati.Ott laknak ők ketten.Anya-fia(30 év körüli)páros.A fél ház fuldoklik a cigarettafüstjüktől.A paraszt viselkedésükről ne is beszéljünk.
jún. 25. 18:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Jajj, nagyon sajnálom! Pedig Óbuda azért jó környéknek számít, sokat jártam arra, gyerekkoromtól kezdve a közelben laktam. Viszont saját bőrömön tapasztaltam, hogy egy rossz szomszéd kicsinálja az ember idegeit, mi is így jártunk, mikor meghalt a szomszéd néni. A fia kiadta a lakást és egy roma lány vette ki a párjával. Állandó volt a balhé, rendszerint éjszakánként. Hiába hívtuk ki a rendőrséget, nagyjából semmit nem csináltak velük. Másfél évig bírtuk és inkább eladtuk a lakást mi is, majd falura költöztünk. Itt csend és nyugalom van, persze ehhez is kellett szerencse, mert jó szomszédaink vannak.
jún. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha elárulnád,hogy merre keressük azt a jó falut,azt nagyon megköszönnénk!Nyáron a 40c-fokban nem annyira kellemes zárt ablakok mellett élni,ha nem akarunk megfulladni!
jún. 26. 13:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Írok privátban.
jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Írtunk privàtban.Remèlem megèrkezett.Köszönjük!
jún. 29. 05:30
 9/10 anonim válasza:
Szomorú, hogy nem vagy elfogadó és szolidáris, de cserébe rasszista vagy.
júl. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vörösváron sok a cigányként viselkedő fehér
júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!