Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Párommal házat vennénk,...

Párommal házat vennénk, Piliscsaba, Tinnye, Pilisvörösvár környékét nézegettük?

Figyelt kérdés
Melyek arrafelé az igazán jó környékek, orvosi ellátás, emberek szempontjából, és mik azok amiket kerüljünk el. Közlekedés kocsival lenne.

2018. jan. 6. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

Én csak Pilisvörösvárt ismerem, egy jól felszerelt, rendezett, nett sváb település.

Minden van, ami egy városban lennie kell, a szakorvosi rendelőtől a középiskolákig

[link]

Olyan feelingje van, mintha Ausztriában élnél.

Úgy tudom, hogy egyáltalán nincsenek cigányok.

2018. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
...még hozzátenném, hogy pont a felsoroltak miatt, elég drága hely.:(
2018. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Azért ne túlozzunk, Ausztriától azért még messze van. Elég, ha csak a fő út minőségét nézzük.
2018. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%

#3

Megkérlek a kérdésre válaszolj, ne az én válaszomat bíráld!

NEKEM osztrák feelingje van és pont.

2018. jan. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, további válaszokra is szükségem lenne a többi települést illetően :)
2018. jan. 7. 11:23
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Piliscsaba és Pilisvörösvár is a 10-es út állandó dugói miatt autóval nehezen járható. Viszont ott van az esztergomi vasútvonal, Desirókkal és hat kocsival, kényelmes és gyors közlekedés. Pilisvörösváron a 10-es út mellé ne költözz, mert zajos, átkelni se könnyű. A másik kellemetlen a Terranova murvabánya, porzik. De pl. a Szabadságliget szép kertváros, csodás kilátással.
2018. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jó,hogy ezt mondod,csak az a probléma, hogy én Bicskén dolgozom és oda elég nehézkes lenne nem a 10-es úton járni. Párom meg Budapesten dolgozik, így az lenne a legjobb, ha a kettő között tudnánk valahol,szép, megfizethető helyen.
2018. jan. 7. 14:16
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Herceghalom, Óbarok, Csabdi, Mány, Páty, Sóskút, Biatorbágy, Etyek, Érd, Diósd, Budaörs?

Ezek nem jöhetnek szóba?

Közelebb is lenne (30-35 km-el) mindkettőtöknek és bár nem olcsók, de olcsóbbak annál a résznél, amit nézegettek.

2018. jan. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Biatorbágy szuper lenne, szüleink Érden laknak,ezért elég jól ismerjük és nem szeretjük :) Diósd nagyon drága..Mány az borzasztó útviszonyt tkeintve,meg igazából egy kis falu,semmi sincs tudtommal, jó orvosi ellátás sincs igazán a közelben. A többi részt amit írtál Páty és Óbarok még megnézem, de a fő szempont hogy azért aközelben lehessen orvost találni és az ott lakók ne legyenek bűnözők,kötekedőek, zaklatóak,stb..ha érted :). Köszönöm a tippeket még utánajárunk.
2018. jan. 7. 15:15
 10/13 A kérdező kommentje:
Sóskúton elvileg nagyon rosszak a házak,mivel sóskúti kőből van a többség és elvileg vizesek. Plusz a népesség ott sem a legjobb ahogy olvastam.
2018. jan. 7. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!