Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Párommal házat vennénk,...

Párommal házat vennénk, Piliscsaba, Tinnye, Pilisvörösvár környékét nézegettük?

Figyelt kérdés
Melyek arrafelé az igazán jó környékek, orvosi ellátás, emberek szempontjából, és mik azok amiket kerüljünk el. Közlekedés kocsival lenne.

2018. jan. 6. 19:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%

Azt írod, hogy Biatorbágy szuper lenne, de azt nem írod, hogy miért csak lenne?

Végül is egy város, gyönyörű környezetben, közel is van, közepes árfekvésű ingatlanokkal, ...

2018. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen, mert megnéztem a hirdetéseket és nem találtam számunkra megfelelőt. De akkor valószínű csak várni kell az igazira :) Gondoltam körbekérdezek, hátha más hely is szimpi lesz,de eddig valóban Biatorbágy a legszimpatikusabb. Köszönöm a válaszokat, ment a zöld :)
2018. jan. 7. 19:54
 13/13 anonim ***** válasza:
62%
Pilisborosjenő és Üröm is ilyen,a régi házakat kőből építették. De vannak jobb részek is, csak közlekedésileg rossz.
2018. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!