Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a velemenyetek Pilisvorosva...

Mi a velemenyetek Pilisvorosvarrol?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik a varos, hogy kozel van pesthez megis a beke szigete.

2020. márc. 11. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Biztos ott jártál?

A 10-es út, ami átmegy a városon, a béke szigete?

Páran meghalnak ott évente, olyan forgalom van...

Reggel másfél- két óra alatt bejutsz a városba, vissza ugyanez.

2020. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

#1

Vonattal mennyi idő is vöritől? 20 perc talán? Én kicsit kijjebb lakok a vonalon, nem tudom onnan mennyi, de körülbelül 20 perc alatt lehet bejutni Újpestig szerintem.


A közút-dologban igazat adok teljesen.


A 10-es főút egy rémálom, ahova az megy csak ki, aki nem bánja ha órákat ül a dugóban, és igazából azt se bánja, ha meghal. Vörösváron különösen pokol a közlekedés, alig lehet átdöcögni a városon.

Ha valaki nem tervez autókázni, akkor nem tűnik rossz helynek amúgy, de szigorúan a főúttól távolabbi helyeket nézegetném, mint potenciális lakóhely.


Valamint az online megnyilvánulások alapján nem túl szimpatikusak a környékbeliek. :D


A béke szigetének nem nevezném.

2020. márc. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

En arulok ott nyarankent a bolhapiacon.

Nekem kedveseknek tunnek az emberek.

Nem ismerek sokat de azok rendesek.

A strudel etterembe se kerdeztek meg svabul vagy az emil cukraszdaban

2020. márc. 12. 11:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is a 10-es út miatt nem ajánlanám, csúcsidőben rémes. Nekem egyébként Pilisborosjenő (hegyoldal) jobban tetszik és odáig még talán a közlekedés is kibírható.
2020. márc. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Borosjenő hegyoldal = M0-ás nyomvonal.


Amúgy a 10-esen 6 előtt kell befelé menni és 15h vagy 19h után kifelé. Akkor már jó:)

2020. márc. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5

Tehát csak átlagos nappalos munkarendben dolgozóknak lehetetlen a közlekedés. Csodás.

Szerencse, hogy van vonat ami fél vagy negyed óránként jár. :)

2020. márc. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

# 5 : Igazad lehet, amikor én Borosjenőre gyakran jártam, még nem volt M0-ás, szóval nem mostanában volt és én általában Csillaghegy felől közelítettem, "menekülőúton".

Vörösváron tegnap voltam, Volán busszal, délelőtt. Akkor nem volt dugó sem befelé, sem kiféle, de ez valószínűleg ritka szerencse..

2020. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Délelőtt nincs dugó, csak reggel 6-9 ig , és munka után.

Pont amikor arra jársz...

A vonat jó alternatíva ha nem kell autó.

Bár gondolom ugyanannyiba kerül...

2020. márc. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!