Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Házvásárlásnál mennyit lehet...

Házvásárlásnál mennyit lehet alkudni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A férjemmel házvásárlása előtt állunk. Ki néztünk egy ingatlant vidéken(Füzesabony). 78 nm, jelenleg nem lakható! kívülről teljesen felújított új tető és szigetelés, belülről újítós. Az ingatlant vályogból építették. Falakat kell glettelni, a burkolas hiányzik illetve kazánt kell venni. 31 millióért árulják. A többi házhoz képest szerintem túl van árazva. :( Amit mi rá tudunk szánni 25millio Ft. Érdemes ilyen ajánlatot tenni vagy meg se próbáljuk? Ingatlanos hirdeti. Kinek mi a tapasztalata? Nekünk ez az első ház vásárlásunk.

jún. 10. 14:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szigetelés???

Vályogot csak profin lehet szigetelni,nézessétek meg,de én nem venném meg a félig felújított házat.

jún. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
5cm a szigetelés. Azért tetszene, mert már nem kell bontani, csak befejezni kellene. Szeretnénk meg idén beköltözni .
jún. 10. 14:43
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja,hát ha tetszik, akkor tedd meg az ajánlatod...

Aztán kiderül, hogy költöztök-e az idén.

jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Noren1989 ***** válasza:
23%
Nem. Ez egy fos.
jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes megpróbálni, főleg ha nem mindenképpen azt akarjátok megvenni. Én is vettem már olyan telket 5millióért, amit 7.5millióért hirdettek. Mondtam, hogy én annyit tudok érte fizetni és pár nap gondolkodás után belementek.

De lehet, hogy elzavar a francba, vagy azt mondja,hogy 28m. majd kiderül.

jún. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Vályogod venni nem szabadna!
jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Reálisa a 25 M ha régen árulják.
jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

De, vályogot venni szabadna, ha azt úgy újítod, ahogy kell.

A szigetelés nem jó hír.

Hiába kell "csak" befejezni, ha pár év után úgy rohad rátok, hogy többe kerül majd helyrehozni, mint amennyit ér a ház. Burkolás sem ilyen egyszerű.

Van a háznak vízszigetelése?

Vagy már omlott és az lett kívülről eltakarva?

Ezek nagyon fontos infók, körbe kell járni.

jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

"jelenleg nem lakható! kívülről teljesen felújított új tető és szigetelés, belülről újítós. Az ingatlant vályogból építették. Falakat kell glettelni, a burkolas hiányzik illetve kazánt kell venni. 31 millióért árulják"


Nooormalisok vagytok??! 😯🙄

jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 mindentudó99 ***** válasza:
54%
Nem írod hohy règi èpítésű e. Valószínü az. Beszigetelték berohad az egész. Nem azert mert vályog hanem mert gondolom viues is. Ha lenne vízszogetelés lehetne a falat is szigetelni. Ne vedd meg ha régi vályog.
jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!