Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egyedülállóként melyik lakást...

Egyedülállóként melyik lakást érné megvenni, esetleg később befektetésként albérlőnek kiadni?

Figyelt kérdés

Vép: Vas vármegye megyeszékhelyétől pár percre található,viszont ,,csak" sorház

[link]



Szintén Szombathelytől nem messze kb 15 percre található Táplánszentkereszt, hotel van átalakítva lakásokká...

[link]


Szombathelytől szintén nincs messze, igaz Körmend már egy város, viszont itt meg lélgkodi van a fűtés célból, ami nem tudom,hogy mennyire előnyös lenne hosszú távon...

[link]


Ki hogy döntene?



jún. 4. 13:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Szombathelyen magasak az ingatlan árak sajnos...
jún. 4. 13:13
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Ez nem magas 😆

Miskolc drágább.

jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kettes semmiképp, kicsi is és biztos vékonyak a falak.

Az egyes tetszik a legjobban.

Amúgy ez egyáltalán nem drága.

A kettes Miskolci példájanal maradva egy 25nm luk 20misi. Szóval ez jó áron van. Én az egyest vennem.

jún. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, ezek még valóban nem elrugaszkodott árak, de és a szhelyi lakás árakat írtam, hogy azok sajnos számomra már magasok
jún. 4. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Az 1es szerintem jobb es arban sem sok. A falunkban egy felujitando kadarkockaert kernek 22 milliot
jún. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az 1-es valóban jól fel van újítva, de Ferenc majorban egy közös udvarral rendelkező sorház van, Vép és Szombathely között. Én tuti nem mennék oda, max. 4-5 lakás van és semmi más, max. 8-10 ember élhet ott talán.

a 2-es kastélyba szintén nem mennék, vékony falak, kis lakások, stb.

Ami megérné, az a körmendi lakás, vonat, busz van Szombathelyre sűrűn kb. 30 perc utazással. nem mellesleg város, szórakozási és vásárlási lehetőségekkel.

jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!