Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire jó ötlet egy 21 éves...

Mennyire jó ötlet egy 21 éves lánynak az 50-es anyjával egy egy szobás lakásba költözni?

Figyelt kérdés

máj. 31. 07:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is inkább a 1,5 szobás. Apránként meg fel lehet újítani.
máj. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb a lepukkant 1,5 szobas. Kell annyi privat elet hogy legalabb este kulon szobaba legyel.

Ha lesz ferfi a haznal akkor lehet hogy segit felujitani nektek ha valamelyikotok ugyeskezu ferfival ismerkedik meg.


Hitelt nem vennek fel anyammal kozosen. Mi lesz ha ferjhez mesz es a ferjeddel vennel hazat? 2 hitelt fogsz fizetni?

máj. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
43%
Anyud vegye meg, te meg menj koliba. :)
máj. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 SZTANN ***** válasza:
100%
Természetesen NEM. Akármilyen korban (kivéve egészen pici gyereket) az az egészséges, ha az embernek saját szobája van (esetleg közös lakáson belül). Nyilván KÉNYSZERBŐL (pénzhiány vagy súlyos, állandó felügyeletet igénylő betegség) lehetséges, rengeteg jószándékkal, toleranciával meg lehet szokni, ÁTMENETILEG ki lehet bírni - de semmi esetre sem jó megoldás.
jún. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
67%
Tulajodnképpen mi oka lenne erre bárkinek is???
jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
30%

13 vagyok, miért lettem lepontozva??


Egyetemistaként a koli a legjobb megoldás, az anyja meg lehet magában. Aztán ha lediplomázott és munkábaáll, tud besegíteni lakáshitellel.


A koli nagyon olcsó, pl. ELTE-n imádtuk.

jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
#16 annak nem is adnak kolit aki abban a városban él ahol az egyetem van...
jún. 1. 13:55
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kell a saját tér mindkettőtöknek. Pláne, ha eddig házban laktatok... Meg fogtok őrülni egymástól. És szerintem se arra tervezz, hogy majd anyukáddal költözöl tovább. Gondolom, egyszer családot akarsz... És még anyukád is fiatal ahhoz, hogy társ nélkül élje le az életét. Inkább vegyetek kevésbé szépet, aztán majd ahogy sikerül, kipofozzátok (én egyedülálló anyaként kisgyerekekkel költözve is meg tudtam tanulni csempézni meg glettelni például) - vagy nézzetek külsőbb kerületekben, ahol olcsóbb a négyzetméterár. És hát alkudjatok.
jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
26%
#17 jelentkezz be egy vidéki ismerőshöz és meg van oldva, vagy nyilatkozd le, hogy önálló vagy..
jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
20%
Nagy kár volt eladni a házat. Próbáljatok inkább újból házat venni, talán kisebbet, olyan helyen ami szimpatikus. De egy szobába semmiképpen. Talán ha le lehet választani a szobát vagy a konyhát, és lehet belőle fél szobát kialakítani.
jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!