Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire jó ötlet egy 21 éves...

Mennyire jó ötlet egy 21 éves lánynak az 50-es anyjával egy egy szobás lakásba költözni?

Figyelt kérdés

máj. 31. 07:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon nem.
máj. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Semennyire.

De ha kifejted, hogy miért ez a terv, kb. meddig maradnak így, akkor még segítséget is kaphatnál.

máj. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Mindketten fiatalok vagytok még. Átmenetileg biztos jobb mint egy albérlet, de a későbbiekben nem túl szerencsés így együtt élni a szülővel.
máj. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

hááát..ha anyagi okok miatt ideiglenes a buli, akkor elmegy, de egyéb okból nem jó ötlet...


én leragadtam a szexnél..hogy oldjátok meg az intim részeket?

máj. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Jelenleg egyikünknek sincs kapcsolata, tudom ez idővel változhat. A helyzet az hogy eladtuk a házunkat, és lakásba szeretnénk költözni. Nézegettünk másfél szobásakat, de annyi pénzért, amennyink van, mind le van lakva. Felújításra egyelőre nincs pénzünk. Egy szobás lakások viszont nagyon szép állapotban vannak ennyi pénzért. Mindenképpen átmeneti megoldás lenne, pár év távlatában. Én még egyetemen tanulok, édesanyám dolgozik. De ha én is elkezdenék dolgozni akkor valószínűleg tudnék felvenni pár millió Ft hitelt, és akkor azt az egy szobásat eladnánk, így tudnánk venni másfeleset amit már fel is tudnánk akkor újítani. Ez lenne a terv.
máj. 31. 08:20
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl szerencsés,kell a saját búvóhely.
máj. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
Tehát örökre tervezel anyáddal lakni?
máj. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha az a cél, hogy megutálják egymást, akkor tökéletes, minden más esetnek kataszrófális.
máj. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
semennyire
máj. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem. Inkább lepukkant 1.5 szobás
máj. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!