Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Eladnátok a zalaegerszegi...

Eladnátok a zalaegerszegi lakásotokat, egy ajkai lakásért, ha Ajkához közel találtatok munkát?

Figyelt kérdés

máj. 28. 21:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem,próbald meg egyenlőre albérletben.
máj. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem szerettem ott lakni, akkor igen. Ha bizonytalan vagyok, akkor egyelőre albérlet és kiadnám a lakásom.
máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
27%
4. Ekkora ökörséget rég hallottam.Szerintem nézzen szét zalàban. :D
máj. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
És ha kirúgnak próbaidő alatt?
máj. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Most jelenleg kiadtam a zalaegerszegi lakásomat, és Ajkán béreltem egy másikat.

Csak gondolkodom, hogy végleg ideköltöznék.

máj. 30. 10:41
 16/17 anonim ***** válasza:
Ott lakj, ahol szeretnél. :) Ha Ajkán jobban tetszik, akkor ott. Anyagilag hogy mi éri meg, az nem csak a várostól függ, de az ingatlantól is.
máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a különbség árban az Ajkai , és a Zalaegerszegi lakásod közt? Vagyis mennyiért tudtad kiadni a tiédet, és mennyiért tudtál Ajkán lakást kivenni? Mivel már Ajkán laksz, van rálátásod jobban, hogy milyen ott élni, és hogy milyen munkahelyek vannak, meg arra is milyen lakások vannak milyen árban. Nehéz lenne nekünk tanácsot adni, és úgyis azt csinálsz amit szeretnél. Nekem rokonaim laknak Ajkán, és az nem igazán jönne be. ( Ez csak az én véleményem)
máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!