Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Zalaegerszegen mennyire van...

Zalaegerszegen mennyire van igény kiadó albérletre?

Figyelt kérdés
2023. márc. 6. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Minden városban van igény. Hirdesd meg valahol, ha nincs kapás, engedj az árból.
2023. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Szinte semennyire, nincs ott munka meg semmi...
2023. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Annyira, hogy bármilyen romtanyát kivesznek pár hét alatt.... Egy ismerősöm ezzel foglalkozik. A modern, korszerű lakásokra (150+rezsi) pár hónap , az olcsóbb szegmensbe tartozóak 1-2 hét alatt tartós bérlőt találnak.....
2023. márc. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 Csak nem Zalában...
2023. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3#-as vagyok. Zalaegerszegen konkrétan. Én nem nagyban foglalkozom ezzel,ahogy a kommentbeli ismerős, csak 1 lakást adok ki. Kommersz 50nm-es 2 szobás panel. 7 év alatt 1 hónapot volt üres, amikor fűtéskorszerűsítést csináltattunk 2 bérlő között. 7 év 4 bérlő. 2-2-1-2 évet voltak a bérlőim.
2023. márc. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 És megéri kiadni? Mert 5-7 év alatt úgy lelakják hogy teljes renoválás kell. Pesten elhiszem hogy ez fedezhető a megfelelő bérleti díjjal, de Zalaegerszegen és a megyében jó ha felét lehet elkérni bérleti díjként. Több ismerősöm emiatt ki sem adja, inkább áll üresen a rossz tapasztalatok miatt, annyira lelakják.
2023. márc. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én döntöm el kinek adom ki. Eddig sikerült olyanokat választanom, akik nagyon igényesek voltak. Károkozás nem volt, bútor amortizáció sem. 3 havi kauciót kérek minden esetben, ha valami kisebb dolog történne az fedezi... 100+ rezsiért adom ki egyébként. Teljes renoválás nem lesz, a lakást 2012-ben teljesen felújíttattam mikor megvásároltam. Saját igényeimre lett szabva, 2015- ig laktam itt. A bútorok, szaniterek, egyebek 11 évesek lesznek idén, mivel hibátlan még marad. 3 évente festés van, amit én állok. Persze, hogy megéri... 😃!! Csak nem munkásszállót kell üzemeltetni...+ Hivatalos papírozott megállapodás, ha esetleg gázos akkor kirakom és csá 😊. A lakás állapotát ~ félévente elszámoláskor természetesen ellenőrzöm.
2023. márc. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A matek amúgy egyszerű, van rajta hitel. Havi 37.000 a törlesztő, fizetik "helyettem" és marad is rajta pénzem. 1 év múlva lejár... A lakás megvan, kerestem, nem volt költségem. Az ingatlant tovább adhatom, vagy kiadom továbbra is... Na megéri? 😊
2023. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!