Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért olyan nehéz kiadó...

Miért olyan nehéz kiadó lakást találni budapesten?

Figyelt kérdés
Ingatlan.com-on nezegettem a lakásokat, egyet felhívtam de nem vette fel senki.. többinek inkább üzenetet küldtem,de azokra sem kaptam még választ :c

2021. aug. 18. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyaltalan nem nehez talalni, nekunk mindig sikerult, par nap alatt.

Nem uzenetet kell kuldeni, hanem telefonalni, es ha egy nem veszi fel, na bumm, akkor mi van? Legutobb szerintem vagy 20 telefonszamot hivtunk fel, a fele elkelt mar, parnal nem vettek fel, vegul 3 lakast neztunk meg, abbol egyet kivettunk.

2021. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat de ha 1 nem veszi fel akkor a többi se fogja
2021. aug. 18. 19:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltál 3-4-et elérni, de 1,5 órán belül nem jeleztek vissza, és ez neked a nehéz? LOL
2021. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem egyelőre maradj a szüleidnél mert még nem vagy képes felnőttként megoldani a problémáidat.
2021. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fel kene noni a feladathoz kerdezo. Ha ez se megy, hogyan akarsz alberletben elni es eltartani magad? Ez a legkonnyebb resze kb.
2021. aug. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 ha olyan egyszerü lenne akkor maradnék.. 5#próbálkozom,de azt hittem 1.re sikerül és nem kell ilyen sokat hivogatni
2021. aug. 18. 20:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Értem, akkor egy gyorstalpaló:

1.lecke

Felnőtt élet=két lépés előre, egy hátra. Néha egy lépés előre, kettő hátra.

2.lecke

Sokszor százszor is kell próbálkozni, mire egyszer sikerül valami...

Szóval próbáld tovább,ne add fel, (senkinek se egyszerű.) :)

2021. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Tehát te felhívtál egy telszámot egyetlen egyszer, aki épp akkor nem vette fel... Hát... lesznek ennél jóval bonyolultabb és nehezebb dolgok is az életben. Többször kell hívni. Ingatlan.comon ritkábban nézik az üzeneteket a hirdetők. Keresgess több oldalon is. Ha Budapesten keresel lakást, facebook nagyon pörög. De vannak vidéki csoportok is. Nézz körül. Amúgy én is épp most hirdetek egy pesti lakást, ha érdekel. 1,5 szoba, 37 nm, 120.000/hó+rezsi
2021. aug. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

"Hat de ha 1 nem veszi fel akkor a többi se fogja"


Jó, hát ha szellemileg sérült vagy, akkor nyilván nem fogsz soha lakást találni...

2021. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!