Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért akarnak sokan Budára...

Miért akarnak sokan Budára költözni a 12. kerületbe, 2. kerületbe, ami igen drága kerületek, amikor nagyon kis utcák vannak és nagyon meredek utcák és ott felmenni télen a jeges úton szinte lehetetlen?

Figyelt kérdés
máj. 3. 07:55
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Ezt én se értem:)
máj. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Tehát a mérleg egyik serpenyőjében az van, hogy szebb és élhetőbb városrész, a másikban, hogy jeges utak és nehéz felmenni, ami egyébként hülyeség. 😀 Ez ám a dilemma.
máj. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. Szerintem Pesten is vannak nagyon szép élhető városrészek..
máj. 3. 10:01
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Én Pestszentlőrincen lakok családi házban én sokkal szívesebben költöznék Budára, mert élhetőbb és szebb. Itt sok a betörés, szűk és kátyús utcák pedig ugyanúgy vannak.
máj. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Emlitett keruletekben mintha egy masik orszagban lennel... 😉
máj. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Ősfás, jó levegőjű környék, szép panoráma.
máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan sokan biztosan nem akarnak ebbe a két kerületbe költözni, mert a legtöbb magyar számára horribilis ingatlanárak vannak mindkettőben.
máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6. Panoráma a panel 10.ről is van
máj. 3. 22:43
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem az elmúlt években ha pár nap volt jég. (Laktam pár évtizedet Budán és Pesten is, most meg hegyvidéken lakunk, ahol nagy hó is szokott lenni, és itt sem állt meg az élet - mennek az öregek a banyatankkal A boltba meg a gyerekek reggel a suliba csapatostul -, pedig itt nem is takarítanak/"sóznak" központilag. Pesten meg már egy kis esőben is mindenki kocsival jár.) A budai hegyek és erdők azért szebbek, mint a pesti síkság. De természetesen vannak Pestnek szép részei, történelmi is, meg parkos is, meg villás is, meg családi házas is... És persze még utcánként is változik, mert mondjuk a Déli vagy a Széna tér közvetlen környéke nem jobb forgalom, zaj és légszennyezettség szempontjából, mint 6-7. kerület. Plusz a Normafánál is van ám panel :)
máj. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!