Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten tényleg arányosan...

Budapesten tényleg arányosan most már európai szinten is a legdrágábbak az ingatlanok?

Figyelt kérdés
Nemrég jött ki egy cikk, hogy a fizetésekhez viszonyítva Budapesten a legdrágább a lakhatás és egyre kevesebben tudják megfizetni az árakat. Azért meglepő ez, mert az ismerősi körömben valahogy mindenki megtudta oldani, hogy saját tulajdonú lakása legyen, nyugati nagyvárosokban meg nem annyira.

febr. 23. 15:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
47%

"Budapesten vettem fél éve lakást, 52 négyzetméter, teljesen jó állapotban, fürdőt kellett csak felújítani, valamint szobákban új lamináltat letenni, és az egész lakást kifesteni. 32 millióért vettem"


Akkor adj hálát a magasságos atya úr istennek, hogy volt olyan barom, aki a piaci ár majdnem feléért odaadta neked a lakását.

márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
87%
Az biztos, hogy bomba vétel volt, ha valóban igaz. Én vidéken (50 km-re Budapest) adtam el egy ekkora lakást tavaly 32 millióért.
márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Drágák az árak variációra jó esély van, nem hiába adnak el feld ennyi lakást mint egy pár éve.
márc. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!