Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 236000 Ft a nettó bérem, van...

Jennilia kérdése:

236000 Ft a nettó bérem, van párom de nem vagyunk házasok, se bejegyzett élettársak. Lakásvásárlás esetén mennyi hitelt kaphatok szerintetek? Kb 4 millió önerővel rendelkezem.

Figyelt kérdés

2023. aug. 8. 20:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
74%
Azért azt is számold bele, hogy a 140 nm-es házat fűteni is kell. (egyébként én is Heves Vármegyéből írok) Gyorsan rákereste Kál eladó lakásra az ingatlan.com oldalon. egy lakás van Kál Szent István téren, gondolom ez az a lakás, megnéztem milyen házakat árulnak Kálon ekkora összegért, mint a lakást. Hát én a lakást választanám, persze azután hogy megnéztem mennyibe kerül az éves fűtése. Amik házak vannak ennyiért azok felújítandó kádár kockák, zéró szigeteléssel. Ha ennyi a jövedelmetek, akkor szerintem is a lakás a jobb választás ha választani kell. Az más kérdés, hogy ha a lakhatásotok biztosított kényelmesen, akkor minek még egy ingatlan, pláne hitelre, hisz nagyon kevés a jövedelmetek.
2023. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
75%

Addig SEMMIT ne vegyél, míg az anyóssal éltek “Hárman párban”!

Nem mintha nem lenne mindenben - a gyerek és a lakás kérdésben - is igaza, de illene leszállnia rólatok, hogy megtanuljatok önállóan élni.

Ha összeházasodtak, akkor a babavárót felvehetitek és beígérhetitek a 3 gyereket, aztán legfeljebb nem lesz!

Annyi történik, hogy hitelként vissza kell fizetnetek 2 gyerekrésznyit, azaz 6,6 milliót és a kamatait.

De házasság esetén minden közös lesz és ezt jól gondold meg, mert esélyes, hogy ti nem élitek le együtt az életeteket egy ilyen anyja irányítása alatt álló tutyimutyi nővel.

2023. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!