Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire erdemes várni?...

Mennyire erdemes várni? Lesznek lakásár csökkenések? Vagy stagnálni fog?

Figyelt kérdés

Vagy ha most meglátok egy olyat ami viszonylag jó vegyem meg?


Budapesten szeretnék venni, egy 1,5 szobás 35 m2es panelt.


2023. jún. 29. 11:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
45%
18: Aha, pici a konyha, nem lehet benne leülni, vagy 2 embernek bemenni, és a nagyszoba sem tágas.
2023. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
21. És? Nem az volt a kérdés milyen, hanem hogy létezik-e ilyen. És létezik.
2023. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
67%

2: Egyáltalán nem volt smemilyen kérdés erről feltéve, elmondta mindenki, milyet ismer.

Én meg megköszöntem a hozzászólásod és visszajeleztem, hogy megnéztem, majd konstatáltam, hogy pici a konyha, ás azért "aha", mert én is ezt írtam, hogy ha így kijön, az általában a konyha rovására szokott lenni. De látni még nem láttam ilyet panelben, úgyhogy örülök, hogy már ilyet is láttam.

2023. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
22: Tehát azt konstatáltam, hoyg az általam ismertekhez képest honnan vettek el a félszobának. Nagyszobából és konyhából vettek el.
2023. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
5 % koruli csökkenés asszem már van is
2023. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Hát ha minden igaz, akkor csökkenek az árak ami sokaknak segítség lehet!


- Idén már csökkenni kezdtek a fővárosi panellakások árai



2023 első félévében azonban elkezdődött az árak korrekciója, 12 fővárosi lakótelepből 8 esetében csökkentek az átlagos négyzetméterárak a Duna House adatai szerint. A legnagyobb áresést 2022 óta a Bécsi úti paneleknél mérték, itt 22 százalékkal csökkentek az árak – persze nem függetlenül attól, hogy 2021-ről 2022-re épp ott volt a legnagyobb drágulás. A Vizafogón és a Fehérvári úti lakásoknál is 14-15 százalékkal ment lejjebb az átlagos árszint.A legdrágább lakótelep Gazdagrét, ahol hiába estek 4 százalékkal az árak, még így is 865 ezer forint egy átlagos panellakás egy négyzetmétere.


Link: [link]



De van más friss cikk is.


- Itt az áttörés: zuhannak a lakásárak ezekben a fővárosi kerületekben


Link : [link]

2023. júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ha megszűznik a CSOK-nak nevezett faxság, akkor várható egy csökkenés szerintem, mivel nem fognak ingyen 10 millákat osztogatni mindenkinek, persze ki tudja milyen faxságokat fog bevezetni a kormány,ami megint megtolja az igngatlan árakat.
2023. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!