Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szoktak manapság ingatlanokat...

Szoktak manapság ingatlanokat (házakat,panelokat,nyaralókat stb..) bontani ebben a magas ingatlan árak éveiben ?

Figyelt kérdés
Furcsán tettem fel a kérdést ,de nem jutott eszembe máshogy . Magyarul szoktak bontani manapság vagy már mindenki felújít mert magasak az ingatlan árak ? Vannak erre cégek még vagy becsődölt valamennyi ebben a korona vírusos helyzetben ?
2021. dec. 5. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok helyen még olcsóbb bontani, mint egy telekárat kapni (Példa: Paks, 25 milliónál kezdődnek a telkek). Illetve van olyan (főleg vályogház), amivel már nem érdemes foglalkozni.

Ez nem azt jelenti hogy azok rosszak, csak törődést igényelnek, én is abban lakom többek között.

2021. dec. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,sokszor csak házat hírdetik,és háttérben ott van a jó telek,és egyéb építmények is .Vannak olyanok,amit érdemesebb felújítani,mint elbontani.
2021. dec. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze - ami olyan állapotú, azt amúgy muszáj is bontani, meg ahová szebbet, jobbat, nagyobbat akarnak építeni, azt is bontják. Ha van egy viskó jó helyen, és telik rá, akkor tuti inkább lebontják és felhúznak egy társasházat vagy egy "palotát".
2021. dec. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt a környékünkön (zöldövezet, Buda) ahogy megürül egy "régifajta" kisebb családi ház (pl. meghal az idős tulaj, stb.), azonnal vállalkozó veszi meg, földig rombolja, és a szép méretű telekre felhúz egy 3-4 lakásos társasházat. :( Teljesen megszűnik a régi kertvárosi jelleg... :(
2021. dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem ,hogy felém milyen árakban vannak a telkek. 2-3 milla. Felém sokat nem ér . Szerintem még vállalkozó sem vesz házakat amit lerombol . Munkalehetőség szempontjából itt van 1 gyár aztán ennyi.
2021. dec. 5. 15:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5: az ingatlan árak szoros összefüggésben vannak a munkalehetőségekkel....
2021. dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván panellakást nem tudnak, mert van több 100 tulajdonjog. De ahol tisztázottak a tulajdonjogok ott simán bontanak bármit és jöhet az új. Akár társasház, akár csak egy nagyobb családi ház.
2021. dec. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elhanyagolt vályogházat amit örököltem tuti lebontom, mert ha el is akarnám így adni a telket, még kb ront is az árán... De egy szerkezetileg jó házat biztos nem bontanék le teljesen, inkább felújítanám.
2021. dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!