Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mik azok a "piros zászlók"...

Mik azok a "piros zászlók" amiket tapasztalva azonnal menekültök a megtekintett lakásból? Eladó személyekkel lehet - e probléma?

Figyelt kérdés

Én most nézegetek lakásokat Pesten. Sajnos nem túl nagy büdzsével így nem lesz penthouse- om vizafogón.


Nekem a játszótérre nézők, pados parkra nézők, azonnal kuka. Egy óvoda az más, de a játszótér mindig zajos. Este meg ott óbégatnak részegen.

Hosszú egyenes főút általában is zajos, de az esti versenyzős f*szkalapok miatt az sem a kedvencem.

A belső gangos udvarokban a sok vén k*urva beszélget hangosan de nem hívják be egymást egy kávéra, ahhoz nincsenek elég jóban. A lépcsőházban hasonló, csak még rosszabb a visszhang miatt.


Földszint, rácsos ablak, fejmagasságban ablak, kuka.


C*ganyok, 1950 előtt épült házakban, kuka.


De ha a belsőt nézzük: garzon nyikorgó galériával, kuka.



De honnan látom pl, hogy a vezetékek rosszak? Mire kell még figyelni? Nektek mi az ami azonnal cancel?

Esetleg eladó személyekkel lehet e probléma?



2021. júl. 7. 10:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Ahhoz kepest h nincs tul nagy budzsed, eleg valogatos vagy 😊
2021. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb panel mellett van játszótér, ha nincs is, ugyanúgy játszanak majd lent a gyerekek és nagy zaj lesz.


Amúgy meg ami "piros zászló" :

Repedezett falak

Beázott, penészes falak

Ha a pincébe levezető lépcsők az épületen kívül szabadon vannak (régen laktam panelban, és a tini ribik ide jártak dugni..)

2021. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

Az eladó személye totál hidegen hagy, kivéve, ha láthatóan elmebeteg, irreális elvárásokkal, vagy átverés szagot érzek. (lakásmaffia)


Amit eleve nem nézek, az a panel, vagy csúszózsalus.

Rács nem érdekel, azt le lehet szereltetni és ha nagyon aggódom, akkor lehet belülre tetetni elhúzhatós zárhatót.

Galéria lebontható, ha nyikorog, ha nem és még el is adható a vevő általi bontással.

Ami nálam kizárt:

Kocsma, hentes, pék és egyéb későig, vagy hajnalban nyitó üzlethelyiség, de úgy általában az üzlethelyiség, mert a csendesből is lehet bármikor zajos.

Pesten a társasházak vagy panelok, vagy körfolyosósak, nagyon kevés az, ahol zárt lépcsőházból lehet megközelíteni minden lakást,...így úgy gondolom, hogy kicsit lejjebb kellene adnod a kispénzű elvárásaidból!

2021. júl. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Ha ilyen sok minden zavar a tarsashaznal akkor ne is nezz tarsashazat.

Inkabb vegyel kerteshazat videken, igy keves gondod lesz a szomszedokkal.

De a legjobb a tanya, ott senki sem zavar

2021. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
24%

En a helyedben nem buy-olnek ilyen lakasokat mert szinte mindehol van olyan neighbor aki idegesito, sok kid, kiabalnak, szomszed musicot hallagat, partyznak.

Emeld meg a budget-ot es nezz kerteshazat.

2021. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Ha maradnak az igényeid, akkor nem lesz lakásod, ergo no problem.
2021. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

"Nekem a játszótérre nézők...azonnal kuka."


Attól, hogy nem látsz játszóteret, még lakhat feletted/melletted egy csapat rohangáló gyerek.

2021. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Az ablak főútra, játszótérre, óvodára, iskolára, villamossínekre, vonatsínekre nyílik. Beázás, penész szintén kizárva. Társasház esetén: ha a lakók, vagy egyes lakó nem fizeti a közös költséget. Ott csak a bajok vannak hosszabb távon, ahol rendszeresen elmaradnak a közös költséggel.
2021. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Kösz az értelmes válaszokat, 1, nem várok csodát, de ha ezek közül a legrosszabbakat sikerül elkerülni, akkor jól járok.

6, nem baj nem rohanok sehová. Kompromisszumokat kell kötnöm azt tudom, de laktam már olyan bérleményben ahonnan más már menekült volna.

2021. júl. 7. 15:09
 10/22 A kérdező kommentje:
3, a panel vagy csúszózsalu miért kizárt? A környezet miatt vagy zaj, szigetelés vagy egyéb faktor miatt? Téglában is laktam már ami borzasztó volt zaj szempontból.
2021. júl. 7. 15:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!