Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyiért mennek el a 11....

Mennyiért mennek el a 11. kerületi panellakások, Újbudán?

Figyelt kérdés

Horror árakat látok. Két szoba 34 millió, 3 szoba 37-8 millió.

Ezek mennyire reális árak? Mennyiért mennek el VALÓJÁBAN? Mert ugye ezek a meghirdetett árak.

Mennyit érdemes alkudni ezekből? (nem nézek felújítandót, csak jó vagy felújított állapotút)



2021. máj. 26. 11:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%

Ennyiért mennek valójában is.


Nagy a kereslet.

2021. máj. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
98%
Kollégám a végén többet fizetett a Bartók B. uton egy lakásért mint amennyiért meg volt hírdetve. Egymásra licitáltak a vásárlók.
2021. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos ez ennyi. 11 ker elég jó környék BP-en.
2021. máj. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%
Amit írtál, azok még nem is számítanak különösebben soknak.
2021. máj. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
98%
Átlagos árak, reálisan ennyiért is mennek el.
2021. máj. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
8%

Nos a fentebbi válaszolók semmit nem írtak.


Elmondom az okokat miért mentek fel és hogy reálisak e és mit kell csinálni most.


Először is a XI. kerület valóban felkapott, frekventált, jól ellátott kerület. Pozitív, hogy ott a metró, komoly infrastruktúrális fejlesztésen ment keresztül, jók az utak, közel minden, biztonságos. Emiatt iszonyatosan felmentek az árak és aránytalanul.


Sajnos nagyon sokan költöztek oda és messze a legnagyobb kerület népességre, de területre nem. Iszonyat nagy tömeg van, főleg a Buda Part és a kintebbi 'lakóparkok' miatt.


Nem éri meg ezeket az árakat.


Én emiatt költöztem Óbudára mert olcsóbb, itt reálisan a 600.000 m2 ár van, de akár az alatt is ki lehet fogni, ergo 30 körül a két szobás 36-38 a 3 szobás, kb.


A XI-ben röhejes árak vannak, 50 körül kérnek a 3 szobásért.


Szóval ha budán akkor Óbuda egyértelműen.


Most mindenhol fent vannak az árak mert hideg a piac, kevés a lakás. Most nem érdemes venni. Várni kell, amíg a kínálat növekszik.


A 11 pedig mondom túlárazott és túlbeépített lett. A vasútállomás környéke pedig hiába felújított nagyon fura alakok vannak ott a vasút miatt.

A budai oldalon Óbuda, a pesti oldalon talán Újpestet mondanám amik jók, újpest kicsit kintebb van nyilván.

2021. máj. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
97%

Na, megérkezett az óbuda-fan... :-D :-D

(csak most már anonimra változtatta magát)

2021. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
8%
Úgy tudom jövőre visszaesnek a normál árakhoz. 8-10 milla lesz csak.
2021. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
25%

Nem vagyok óbuda fan, sőt újbudai vagyok ( voltam ), de nézd meg a jobb utcákat ingatlan.comon:


Fraknó, Bártfai - horror árak :D. 40 milliót kérnek 2 szobásért, 50-et 3 szobásért. Szerinted ez reális? És kelenföldi lakótelep annyira nem vonzó sokaknak, mert iszonyat zsúfolt.


De a közlekedése első osztályú és rengeteg ott az IT cég, mini szilikonvölgy.

A 13 ugyanilyen csak pepitában.

2021. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
6: nem ez a lényeg. A kérdező azt kérdezte, hogy igaz-e, miszerint a 11. kerületben ennyiért találnak a lakások gazdára. A válasz: igen, igaz. Az, hogy szerinted nem érnek ennyit, a te magánvéleményed. Pont.
2021. máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!