Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért nincs rajta a tulajdoni...

Miért nincs rajta a tulajdoni lapon hogy a ház hány m2-es?

Figyelt kérdés
Találtam egy ingatlant magamnak. Megnéztem otthon a cím alapján a tulajdoni lapot. Megdöbbentem mert azon csak a telek mérete volt rajta. Persze azt irta: kivett lakóház udvar de 689m2. Gondolom ez a telek mérete lehet, mi más?..de az eladó 500m2-t mondott. A házra 85m2-t mondott. Na azt nem találtam a tul lapon. Miért?

2021. máj. 22. 21:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszönöm, eltérőek voltak ahozzászólások. Megkérdeztem a földhivatalban. Az hogy nincs rajta a m2 azt normálnak mondták. A térkép másolaton rajta van a ház. Ki gondolta volna hogy nyomozni kell hogy mekkora a Ház? Ez borzaszto butaság ebben az az országban. És még most sem tudom, mert nincs betekintési jogom a földhivatalba csak ha már ügyfél vagyok az ingatlan tekintetében, ezt is a földhivatalba mondták telefonba. Kérjem el az előző szerződést az eladótól..abban benne van..valószínű, komolyan nevetséges ez a szitu. De azért köszönöm a hozzászólásokat
2021. máj. 25. 10:02
 12/13 anonim ***** válasza:

De miért olyan fontos ez? (már ha megtudhatom)

Minek nyomozol? Kínai lézeres távolságmérő Te és még valaki aki tart valamit a falhoz, hogy tudj vele mérni. Körbeméred lézerrel, megvan az alapterület...

2021. máj. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Két dolog miatt. Hgy mekkora az ingatlan valójában mert több is hirdeti más m2 -el. A másik hogy mit vesz az ember. Pl arra gondoltam hogy valami hiányzik.. Nem nyomozás, nem akarnék dobálozni felelőtlenül a pénzzel. Mas ok nincs
2021. máj. 26. 00:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!