Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megéri mobilházat venni...

Megéri mobilházat venni állandó lakhely gyanánt? Milyen előnyei és hátrányai vannak?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 25. 22:43
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
96%
Ha meg nem laksz benne, akkor szanaszét fogják lopni.
2021. ápr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Értem hogy mit mondasz és talán tényleg nem a mobilház a legjobb megoldás de akkor módosítanám a kérdést még pedig úgy hogy hogyan tudnám megoldani a legolcsóbban azt hogy legyen tető a fejem felett? Nincs semmilyen extra igényem.
2021. ápr. 26. 11:49
 13/36 anonim ***** válasza:
96%

Tudni kellene, hogy a kamionozással mennyire és milyen országrészhez vagy helyhez kötött.

De én ha ilyen helyzetben lennék, akkor 3 opcióból választanék:

1)

Nem vennék semmit, hanem a hétvégékre kivennék valami olcsóbb, családias panzióban szobát (vidéken!)

2)

Néznék valahol 5 millióig téliesített, szigetelt nyaralót.

Előnye, hogy közműves és nem hektáros földeket kell rendben tartani.

[link]

3)

Alaposan körbejárva a témát, vennék egy NEM romhalmaz házat, de ezeknek hátrányuk, hogy qrva nagyok hozzájuk a földek.

Bár, esetleg ingyen kiadhatod művelésre, azzal a feltétellel, hogy a kertrészed legyen mindig rendben.

[link]

Mindezeket úgy küldöm neked, hogy nem ismerem a megyékhez, országrészekhez vonatkozó elvárásaidat.

2021. ápr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Köszi, ezek hasznos ötletek. Az első ötlet tetszik, csak nem tudom hogy ez hosszú távon mennyire működőképes (pl. postát hova küldik, hova vagyok bejelentve)

A második ötlet is tök jó, annak még utánna nézek egy kicsit de talán az a legkedvezőbb.

A harmadik ötlet is jó lenne csak ahogyan te is mondtad túl nagy föld van hozzá. Egyébként Győrben van a cég ahol dolgozom, de nem vagyok különösebben helyhez kötve.

2021. ápr. 26. 13:19
 15/36 anonim ***** válasza:
96%
Postát postafiókba a legegyszerűbb kérni. Heti egyszer bemégy, megnézed jött-e leveled.
2021. ápr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
97%

#14

A posta a legkisebb gond, mert nyithatsz postafiókot, csomagot meg ilyesmit átvesznek a panzióban is, ha megkéred őket és a cuccot odairányítod. Ezek tényleg nem problémák, ha már ott jól ismernek.

A bejelentkezés ami húzósabb.

Jelenleg van valahol állandó bejelentett lakásod?

Ott nem maradhatsz?

Vagy valami rokonnál, barátnál, ismerősnél, kizárólag formaságból bejelentkezni, aztán majd alakul!

Más:

Én a helyedben Zala megyét fésülném át, a 13-as válaszomban leírt opciók szempontjából.

Gyönyörű hely és még meglepően olcsó is a többihez viszonyítva, amellett viszonylag közel van Győrhöz.

Csak ha valamilyen magántulajdon mellett döntesz, akkor nem árt, ha a település összetételét nagyon megnézed, mivel keveset vagy otthon, így ez nagyon nem mindegy!

2021. ápr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
96%

Kiegészítem:


Az állandó bejelentett címeden az "Ott nem maradhatsz?"-ot úgy értettem, hogy nem lakni, csak bejelentkezve maradni.

2021. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
5%
Nem egészen úgy van, ahogy a 100%-os válaszoló leírja, sem az árak tekintetében, sem a buktatók tekintetében nem úgy vannak a dolgok.
2021. máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
20%
Privátban leírom a kérdezőnek én hogyan látom, ha érdekli, mert sem vitatkozni, sem trollokat nem szeretnék.
2021. máj. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Amennyiben rám gondoltál, hálás lennék,ha kifejtenéd, hogy mi nem úgy van?

Nem írtam árakat, linkeket tettem fel valós hirdetésekkel.

Ha azok áraival nem értesz egyet, a hirdetőt kellene bírálnod!

A "buktatók" alatt nem tudom mit értesz?

2021. máj. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!